Re: Problém se vztahy simíku

by roberta591
Reply

Original Post

Accepted Solution

Problém se vztahy simíku

★ Newbie

zdravím, mám základní hru sims, bez datadisků. Stalo se mi to, že mezi mými dvěma simíky se začal bez zjevné příčiny zhoršovat zájemný vztah. I když spolu normálně mluvili, flirotvali atd (nijak si neubližovali), vztah se sám od sebe zhoršoval. Přitom předtím byl uplně v pořádku. Mohlo by to souviset s tím, že jsem jednomu z nich (simince) změnil životní vlastnosti, které by mohly být "nekompatibilní" s druhým simíkem? Taky jsem svému simíkovi pořídil odměnu "správce nálad". Nemohlo by to zhoršení nějak souviset s používáním této odměny? (siminku jsem ale nevysávalStandard smile)

Když spolu simíci mluví kolem jednoho z nich se občas objeví červená záře a vztah se začně zhoršovat. Poradí někdo, co s tím? Díky

 

 

Message 1 of 2 (131 Views)
0

Accepted Solution

Re: Problém se vztahy simíku

Hero (Retired)

For now this is an English only site. Please post in English. This is users helping users and you'll get more help posting in English. Thank you

View in thread

Message 2 of 2 (131 Views)
0

All Replies

Re: Problém se vztahy simíku

Hero (Retired)

For now this is an English only site. Please post in English. This is users helping users and you'll get more help posting in English. Thank you

Message 2 of 2 (132 Views)
0