Dot.: Plants vs zombies 2 Arena

autor: tajfunek129
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plants vs zombies 2 Arena

★★★ Newbie

Dlaczego gdy wchodzę na Arenę lub Penny Pursuit to pokazuje mi takie coś? Gdy klikam ok to przekierowuje mnie do Menu i to się ponawia ... Nie wiem co robić...

Wiadomość 1 z 2 (571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants vs zombies 2 Arena

★★★★★ Apprentice

Cześć,

Rozumiem, że napotkałeś na frustrujący problem podczas próby uruchomienia trybu Areny lub Penny Pursuit w grze. Komunikat o aktualizacji danych, który się pojawia, może sugerować kilka potencjalnych przyczyn, dlaczego tak się dzieje.

Pierwszym krokiem, jaki sugeruję, to sprawdzenie stabilności swojego połączenia internetowego. Czasami niestabilne połączenie może prowadzić do problemów z synchronizacją danych z serwerami gry. Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe, a następnie spróbuj ponownie uruchomić grę.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, zalecam również zrestartowanie samej gry. Czasami po prostu zresetowanie gry może pomóc w rozwiązaniu drobnych problemów technicznych. Zamknij grę i ponownie ją uruchom, a następnie sprawdź, czy problem nadal występuje.

Jeśli mimo tych działań problem nadal będzie występować, być może będziemy musieli zgłosić go do zespołu wsparcia technicznego gry. W takim przypadku, ważne będzie, abyśmy mieli jak najwięcej szczegółów na temat tego problemu, abyśmy mogli działać skutecznie.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem. Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować ze mną ponownie.

Pozdrawiam,

Wiadomość 2 z 2 (116 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem