kiedy próbuje połączyć sie z serwerem gry w pvz gw 1 wyskakuje mi błąd

autor: Pietja08
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

kiedy próbuje połączyć sie z serwerem gry w pvz gw 1 wyskakuje mi błąd

★★★ Newbie

kiedy próbuje się połączyć z europejskimi serverami gw1 i gw2 wyskakuje mi błąd czy jest jakiś sposób aby zmienić region wyszukiwania graczy w pvz gw1 na ps4?

Wiadomość 1 z 2 (739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: kiedy próbuje połączyć sie z serwerem gry w pvz gw 1 wyskakuje mi błąd

★★★★★ Apprentice

Wygląda na to, że masz problem z połączeniem się z europejskimi serwerami w grach PvZ GW1 i GW2 na PS4, co skutkuje błędem. Przykro mi słyszeć o tej trudności. Istnieją jednak kilka kroków, które możemy podjąć w celu próby rozwiązania tego problemu:

  1. Sprawdź połączenie internetowe: Upewnij się, że Twoje połączenie internetowe działa poprawnie. Czasami problemy z połączeniem mogą uniemożliwić połączenie z określonymi serwerami. Spróbuj zresetować router lub sprawdzić, czy inne urządzenia w Twojej sieci działają poprawnie.

  2. Zaktualizuj grę: Czy gra jest aktualna? Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze aktualizacje dla obu gier. Czasami starsze wersje gier mogą mieć problemy z połączeniem się z serwerami lub mogą wymagać aktualizacji, aby działać poprawnie.

  3. Sprawdź status serwerów: Czasami problemy z połączeniem mogą być spowodowane problemami po stronie serwerów gry. Sprawdź oficjalne kanały komunikacji deweloperów, takie jak ich strony internetowe lub media społecznościowe, aby dowiedzieć się, czy są jakieś ogłoszenia dotyczące problemów z serwerami.

  4. Skontaktuj się z pomocą techniczną: Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomaga, być może warto skontaktować się z pomocą techniczną gry. Opowiedz im o problemie, który napotkałeś, i zapytaj, czy mają jakieś wskazówki lub rozwiązania dla Ciebie.

  5. Sprawdź ustawienia regionu: Niektóre gry mają opcje ustawień regionu, które można zmienić w menu gry lub menu konsoli. Spróbuj znaleźć opcje dotyczące regionu serwerów lub wyszukiwania graczy i upewnij się, że wybrany jest odpowiedni region dla Twojego połączenia.

Wiadomość 2 z 2 (129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem