Dot.: Brak dodatków, akcesoriów i pakietów rozrywki

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak dodatków, akcesoriów i pakietów rozrywki

★★★ Newbie

Potrzebuję pomocy. Zainstalowałam dzisiaj aplikację EA APP i pobrałam Sims 4. Odpaliłam grę, chciałam grać w swój ostatni zapis i nagle okazało się, że nie mam żadnego z dodatków. Od jakiegoś czasu miałam problem z odpaleniem Origin, dlatego też nie grałam w Simsy. Problem z Origin wyglądał tak, że nie mogłam zalogować się na swoje konto próbowałam każdego możliwego hasła ale nie działało. Teraz nie mam już nawet aplikacji Origin na laptopie. Samą grę mam chyba od 2016, miałam bardzo dużo dodatków,  akcesoriów i pakietów rozgrywki a teraz nie mam nic. Czy ktoś wie jak to naprawić czy po prostu wszystkie pieniądze wydane przez lata na dodatku mi przepadły????

Wiadomość 1 z 3 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Brak dodatków, akcesoriów i pakietów rozrywki

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@0jfj0nnojpex

Gry na koncie EA bedą tylko pod jednym warunkiem, ze jest to twoje stare konto Origin przeksztalcone w konto EA.
Jesli utworzylas nowe konto na EA ap to gier tam nie bedzie, bo to dziala jak konto bankowe. Jesli otworzysz na kuzyna (odpowiednikiem kuzyna w sieci bedzie nowy inny adres mailowy) drugie konto w tym samym banku w ktorym masz stare inne konto z pieniedzmi do ktorego zgubilas login (haslo na EA) i nie nie potrafisz pokazac dowodu osobistego - (odpowiednikiem dowodu w sieci jest dostęp do tego adresu adresu mailowego, do ktorego było przypisane twoje stare konto na Origin) to pieniadze sie cudem nie przeniosą z tego starego konta na nowo zalożone.

Jesli zalogowalas sie tam identycznie jak na stare konto na Origin , otworz Kolekcje i klknij w prawym górnym rogu okładki  The Sims 4 trzy kropki i wybierz opcje napraw grę - jesli gry są przypisane do twojego konta EA, ktore jest tym samym kontem Origin jakie miałaś to jest szansa ze sie zainstalują.

Jesli jestes pewna ze twoje nowe konto na EA jest odpowiednikiem twojego starego konta Origin (ten sam ares mailowy sluzy do logowania na oba) a gier na nim nie ma skontaktuj sie z polskim doradcę EA i poproś aby ci sprawdził te konto
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...


Jrśli jest to zupełnie nowe konto , ktore zalozyłas teraz to skontaktuj sie z polskim doradca EA takze, ale popros aby ci pomógł odzyskac dostep do starego konta na Origin  na ktorym są te zakupione dodatki. Jesli zachowałaś akies stare kody do tych kupionych gier to je sobie przygotuj. 

Wiadomość 2 z 3 (441 wyświetleń)

Dot.: Brak dodatków, akcesoriów i pakietów rozrywki

Community Manager

Hej @0jfj0nnojpex 

 

Wielu z naszych graczy loguje się do aplikacji za pomocą konta, na którym zarejestrowali darmową wersję gry The Sims 4. W taki przypadku nie ma się dostępu do dodatków zarejestrowanych na innym profilu.

Tak jak wpomniała @kreatora dobrze jest to wyjaśnić z nami bezpośrednio. Przed rozmową przygotuj sobie kod do gry podstawowej i/lub do jednego z dodatków.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

  

Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (418 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem