Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

autor: IIIIVED
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice

Od godzin wieczornych 24.08.2020 w kliencie origin nie ładuje sie biblioteka gier, nie moge rowniez wejsc na strone origin.com uzywajac neta z kabla, ani neta z wifi. Jesli uzywam internetu z karty w telefonie, lub tablecie strona sie ładuje i spokojnie moge sie zalogowac. Problemu nie było wczoraj, ani dzis o godzinie ok 15. Dostawca neta zapewnia mnie ze zadnych ustawien sieci nie zmieniał.

Wiadomość 1 z 7 (1 384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice
@IIIIVED Zmieniłem DNS na 1.1.1.1 i to załatwiło sprawę. Origin zainstaluj sobie ze zwykłego instalatora, starszej wersji, nie tego nowego, ten mi tez nie wchodził i wywalało błąd.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 7 (1 322 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice
@Bionicmanhell Jeśli mieliście ten sam problem to napiszcie proszę jak go rozwiązaliście
Wiadomość 2 z 7 (1 369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

Hero (Retired)
@Bionicmanhell

Wczoraj serwer Origin dla naszego regionu przez caly dzien miał jakieś trudności. Aby mieć Origin w grze trzeba bylo restartować komputer i zaczynac gre ze strony Origin ale to dzialalo w loteryjnie. Raz sie Origin wlaczał a raz nie. Jest opcja, ze objawy te ktore masz są związane z tymi wczotajszymi problemami,
Jednak inną opcją jest ze twoj router/modem na chwilowy problem, nie obsluguje łącz szerokopasmowych i potrzebuje resetu. Ze stronami internetowymi bedzie sie łaczył ale na takie platdormy jak Origin, czy Discord juz nie wejdzie, . Wyłącz go z sieci na 5 minut, a potem uruchom ponownie. Gdy odzyskasz internet zrestartuj komputer i sprobuj wejść na Origin.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 3 z 7 (1 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice

Te same problemy od wczorajszego wieczoru.

Origin nie działa, nie ładuje się biblioteka, strona EA polska nie wczytuje się. Próbowałem wejść z 2 telefonów - kompetnie 2 różne sieci - na żadnym strona nie działa.

Odinstalowałem Origin, teraz już nie mogę zainstalować ;/ Kody błędów 14:-7 - Błąd połączenia z usługami Origin.

 

 

Wiadomość 4 z 7 (1 328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice
@IIIIVED Zmieniłem DNS na 1.1.1.1 i to załatwiło sprawę. Origin zainstaluj sobie ze zwykłego instalatora, starszej wersji, nie tego nowego, ten mi tez nie wchodził i wywalało błąd.
Wiadomość 5 z 7 (1 323 wyświetleń)

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice
@kreatora Problem leży po stronie Origin. Pojawił się właściwie w 3 godziny, dostawca w sieci nie grzebał, komp był włączony, żadnej aktualizacji nie pobrał. Jakimś sposobem serwery origin przestały akceptować mój DNS. Po jego zmianie na 1.1.1.1 wszystko ruszyło.
Wiadomość 6 z 7 (1 321 wyświetleń)

Dot.: Nie ładuje biblioteki gier, nie mozna wejsc na strone origin.com

★★★ Novice
@Bionicmanhell Jesteś mistrzem świata! Wszystko śmiga!
Wiadomość 7 z 7 (1 312 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem