Nienaturalnie wydłużone życie simów w the sims 3

autor: scetterum1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nienaturalnie wydłużone życie simów w the sims 3

★★ Novice

Hej, jakiś czas temu zakupiłam ts3 zostań gwiazdą i kupiłam mojemu simowi lampę dżina za punkty szczęścia życiowego. Zażyczył sobie dłuższego życia i wyświetlił się komunikat, że jego życie zostało wydłużone o 20 dni. Wszystko ładnie, ale teraz długość jego życia została wydłużona również w następnej grupie wiekowej i ma 35 dni do zostania emerytem, czy powinno to tak być? Chociaż nie to mnie martwi, mianowicie ma on dwójkę dzieci i ich życia również są nienaturalnie wydłużone, bo stadium nastolatka trwa tyle, ile młodego dorosłego w ustawieniach, a nastolatkami nie używałam lampy. Sprawdzałam opcje i zmieniałam ilość dni grup wiekowych, ale to nie pomogło. Czy to jest jakiś skutek uboczny, bug albo może zawsze tak jest? Jak kocham tą rodzinę, to nie chciałabym grać nimi tak długo. 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (378 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nienaturalnie wydłużone życie simów w the sims 3

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

@scetterum1Uśmiechnęłam się, bo pierwszy raz spotykam się z problemem, że ktoś nie chce dłuższego życia dla swojego Sima Standard smile
Są dwa sposoby - wpisz kod w okienko kodów testingcheatsenabled.true i klikając na konkretnego Sima )z włączonym shiftem wybierz z rozwiniętego menu opcję zmień grupę wiekową, może być że ta opcja jest na skrzynce pocztowej - (gdy już uznasz, że wystarczająco długo grałaś nim w obecnej grupie wiekowej. Jest też dość rozbudowany mod NRAAS master controller i jego podmoduły (opisane z boku po prawej na podanej niżej stronie) , którym można zmieniać zarówno ilość dni życia sima jak i samą grupę wiekową Sima. Tutaj podaję link do tego moda - sam autor już go nie kontynuuje, ale stronę prowadzą jego następcy. Modyfikacji nie trzeba aktualizować, ale trzeba zwrócić uwagę, jaką masz wersję gry i pobrać odpowiednią wersję moda  - jeśli grę masz na EA App to na pewno masz wersję 1.69...

.https://www.nraas.net/community/MasterController

Wiadomość 2 z 2 (102 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem