Gra sie nie uruchamia- The sims 3

autor: asiajestemelo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra sie nie uruchamia- The sims 3

★★★★★ Newbie

hej. Mam problem z the sims 3. Gra się nie uruchamia ani launcher,  klikam przez pulpit badź EA app ,graj'' i nic się nie dzieje. EA app się minimalizuję a po kilku sekundach wraca. Gra nie odpala sie w tle ani w menadżerze zdań. Superaktualizator tez nic nie pomoze bo wyskakuje ze nie wykryl zadnej wersji the sims 3 pomimo uruchamiania jako administrator, gra przeinstalowana,naprawiana z EA app. Proszę o pomoc bo ja juz nie mam pomysłu co sie mogło stać. Dodam ze ts4 dzialaja normalnie, i ts3 z mojego konta zainstalowane na innym komputerze działały normalnie.

Wiadomość 1 z 5 (1 184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra sie nie uruchamia- The sims 3

★★★★★ Newbie
@asiajestemelo Zamykam temat. Dałam radę naprawić, pobrałam DirectX 9 i wszystko znowu działa ❤️

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 171 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra sie nie uruchamia- The sims 3

★★★★★ Newbie
@asiajestemelo Zamykam temat. Dałam radę naprawić, pobrałam DirectX 9 i wszystko znowu działa ❤️
Wiadomość 2 z 5 (1 172 wyświetleń)

Dot.: Gra sie nie uruchamia- The sims 3

Community Manager

@asiajestemelo super, że już wszystko działa  Dzięki, za podzielenie się z nami rozwiązaniem +XP.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 5 (1 164 wyświetleń)

Dot.: Gra sie nie uruchamia- The sims 3

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @asiajestemelo Standard smile 

Wiadomość 4 z 5 (1 091 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem