Problem z dodatkami do The Sims 3

autor: inw4diouz5ag
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie

Witam, kupiłam grę The Sims 3 podstawową z dodatkami Rajska Wyspa, Po Zmroku i Nowoczesny Apartament. Przez kilka miesięcy wszystko było w porządku, do wczoraj. Ze wszystkich dodatków widoczna jest jedynie Rajska Wyspa w grze. Na EA w Po Zmroku i Nowoczesny Apartament jest informacja, że mam już ten dodatek. Laptop został wyczyszczony ze wszystkich plików dotyczących gry, wszystko odinstalowane, tak samo usunięte zostało EA chyba z 3 razy. Wszystko ponownie zainstalowałam ale kompletnie nic to nie dało bo nadal widoczna jest Rajska Wyspa bez reszty dodatków które niby „posiadam”. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager

Hej @inw4diouz5ag

 

Wygląda to na problem z kontem. Proszę skontaktuj się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 6 (816 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager

Hej @inw4diouz5ag

 

Wygląda to na problem z kontem. Proszę skontaktuj się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 6 (816 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie

Dziękuję za odpowiedź w tej sprawie, ale mam problem z kontaktem, ponieważ mój operator nie obsługuje podanego numeru telefonu na stronie EA a czatu nie mogę znaleźć. Jest może jakaś inna możliwa opcja kontaktu? 

Wiadomość 4 z 6 (806 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager

Funkcja czatu pojawi się po wybraniu kategorii - tak jak na poniższym zdjęciu. Czat jest dostępny w godzinach 12:00 - 21:00 (czasu polskiego).

 

czat kontakt.PNG

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 6 (785 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★★ Guide
@inw4diouz5ag Spróbuj wyczyścić pliki cache z EA App bo nie widzę, żebyś to zrobiła już.

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/#ea-app
Wiadomość 6 z 6 (353 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem