Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

autor: RagePeach
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

★★★ Newbie

Witam, wywala mnie z serwerów BF V przy próbie dołączenia. Próbowałem już chyba wszystkiego co opisane na forach i wszystko jak krew w piach
Otwieranie portów, wykluczenia w zaporze, statyczne IP, zmiana DNS, zamiana Ipv6 na 4
Prywatny dostawca internetu, światłowód po kablu 100mbit/s
Dodam że bf 2042 działa normalnie a w V czasem uda mi się dołączyć na serwer po spędzeniu 15 min w menu 

Wiadomość 1 z 9 (1 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

Community Manager

Hej @RagePeach 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Z Twojego opisu rozumiem, że wcześniej mogłeś grać normalnie i problem pojawił się nagle, zgadza się? Jeśli jeszcze tego kroku nie wykonywałeś to sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu, oraz na nowo utworzonym koncie administratora. 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 9 (997 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

@RagePeach Witam. Znalazłem podobny problem sprawdź w linku poniżej. W komentarzu jest wszystko napisane. Mam nadzieję że pomoże.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9y4b77/disconnected_from_ea_servers_constantly/

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 9 (1 139 wyświetleń)

Re: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

★★★ Newbie

Niestety w tamtym wątku sugerują żeby sprawdzić utratę pakietów oraz żeby odinstalować killer network suit. U mnie brak utraty jakichkolwiek pakietów, tamtego programu w ogóle nie posiadam. Także problem nie został rozwiązany 

Wiadomość 3 z 9 (1 118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

★★★ Newbie

To jest coś zapewne po stronie EA bo dużo graczy ma problem z tym ja nic nie mogę zrobić bo jestem ns xboxie jakby się dało bezpośrednio maila do nich napisać to może by to naprawili

Wiadomość 4 z 9 (1 092 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

Community Manager

Dziękuje za wasze wpisy.

Problem, który opisaliście powinien zostać już rozwiązany. Dajcie znać czy już wszystko ok.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 9 (1 067 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

★★★ Newbie

Miałem dzisiaj zmieniany router i taryfe na 300mbit/s i problem nadal występuje... 

Wiadomość 6 z 9 (1 032 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

Community Manager

Hej @RagePeach 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Z Twojego opisu rozumiem, że wcześniej mogłeś grać normalnie i problem pojawił się nagle, zgadza się? Jeśli jeszcze tego kroku nie wykonywałeś to sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się po uruchomieniu komputera w trybie czystego rozruchu, oraz na nowo utworzonym koncie administratora. 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

Wiadomość 7 z 9 (998 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

★★★ Newbie

Mam ten sam problem...

Tryb multiplayer włączy się raz na tydzień i ciągle brak połączenia z serwerem EA online

i mogę włączać gre po 10 razy na dzień i nie da się z tego produktu korzystać 

 

ktoś ma jakieś pomysły?

Wiadomość 8 z 9 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerem. Brak połączenia z EA Online

Community Manager

Hej @vesper-cpt 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Powiedz nam proszę kto jest Twoim dostawcą Internetu?

 

Ponadto czy opisany przez Ciebie problem pojawił się nagle, czy jest to pierwsze uruchomienie gry? 

Wiadomość 9 z 9 (230 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem