Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

autor: Turasek20011
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

★ Novice

Witam, wczoraj zakupiłem grę BF1, po zainstalowaniu i przejściu wstępu okazało się że nie mam połączenia z serwerami EA, pomimo działającego połączenia sieciowego. Robiłem każdy sposób z internetu, instalowałem grę na 3 różnych dyskach, na nowo zainstalowałem EA  App. Dalej nie mam połączenia spędziłem juz 2 godziny przechodząc samouczek. 

Wiadomość 1 z 8 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

Community Manager

Hej @Turasek20011 

 

Czy możesz nam powiedzieć jakie dokładnie kroki wykonałeś? "każdy sposób z internetu" jest dość pojemnym określeniem i nie mam pewności czy np. dodałeś grę do wyjątków w programie antywirusowym oraz zaporze sieciowej: 

 

Dodawanie wyjątków i aktualizacja programów antywirusowych. - Answer HQ

Dodawanie wyjątku do usługi Zabezpieczenia systemu Windows - Pomoc techniczna pakietu Office

Wiadomość 2 z 8 (678 wyświetleń)

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

★ Novice

A więc instalowałem już na każdym dysku jaki mam w komputerze, tak samo ea app. Zmieniałem ręcznie DNS, rozmawiałem z panią od UPC aby zmienili mi z IPv6 na IPv4. Jak wchodzę żeby dodać ja do firewalla to normalnie tam sie wyświetla że jest dostęp dla tej aplikacji. Do tego cały czas musze przechodzić wstęp nie zapisuje mi danych gry. Mam Battlefield 4, który normalnie działa. 

Wiadomość 3 z 8 (672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Turasek20011 i wykonanie dodatkowych kroków. 

 

Czy na Twoim komputerze zainstalowane jest oprogramowanie do zapisu danych w chmurze? (OneDrive, Dropbox etc.)

 

Jeśli tak, sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się po jego wyłączeniu. 

Wiadomość 4 z 8 (664 wyświetleń)

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

★ Novice

Niestety, dalej to samo brak możliwości grania online gra dalej odpala się od wstępnej misji za każdym razem. 

Wiadomość 5 z 8 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

★ Novice

Od miesiąca nie dostałem odpowiedzi, rozumiem że nic nie da się zrobić w tym wypadku?

 

Wiadomość 6 z 8 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

Community Manager

Hej @Turasek20011 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Rozumiem, że na Twoim komputerze faktycznie zainstalowany jest OneDrive z którego korzystasz i który uruchamia się przy włączeniu się komputera? Jeśli tak to upewnij się, by nie był uruchamiany przy starcie systemu. Problem z OneDrive polega na tym, że za każdym razem nadpisuje ustawienia, oraz zapisy gier i sprowadza je do stanu początkowego. 

 

Jeśli OneDrive został wyłączony i problem pojawia się nadal spróbuj poniższych kroków: 

 

1. Naciśnij Windows + R

2. W oknie uruchamianie wpisz netplwiz i naciśnij Enter.

3. Kliknij LPM na koncie użytkownika na którym próbujesz uruchomić grę (musi być to konto administratora) i kliknij Właściwości. 

4. Zmień nazwę użytkownika tak by nie zawierała polskich, oraz specjalnych znaków i spacji. 

 

Uruchom ponownie komputer i uruchom grę jako administrator. 

Wiadomość 7 z 8 (322 wyświetleń)

Dot.: Battlefield1 za każdym razem gra odpala się z misją początkową.

★ Novice

Niestety po wykonaniu wszystkich kroków dalej to samo. Brak połączenia z serwerami EA. W BF4 dalej mogę grać online.

Wiadomość 8 z 8 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem