Dot.: Wersja językowa trialu

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wersja językowa trialu

★★★ Novice

Witam! Zamówiłem swoją kopię gry za granicą dla 100% pewności, że będę miał angielskie napisy. Zauważyłem, że trial jest traktowany jako osobna gra na moim koncie. Chciałbym uniknąć sytuacji w której wersja próbna jest w innym języku niż sama gra, bo pewnie z tego zrodziłyby się kolejne problemy z przenoszeniem zapisu. W takim razie pytam: czy wersja próbna będzie miała tylko polskie napisy czy dopasuje się automatycznie do zamówionej przedpremierowo pełnej gry? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Wiadomość 1 z 7 (317 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa trialu

★ Novice

A jeżeli mogę wiedzieć to gdzie i jak zamówiłeś grę żeby zapewnić sobie angielską wersję językową, bo niestety też tak muszę zrobić.

Wiadomość 2 z 7 (305 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa trialu

★★★ Novice

Poza Polską i Rosją każdy kraj się nadaje. Zamówiłem przez Origina.

Wiadomość 3 z 7 (293 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa trialu

Community Manager (retired)

Cześć @Enceladoose

 

Jeśli chodzi o wersję trial dostępną w Origin Access, niestety nie mogę zapewnić, że stany zapisu będą poprawnie działać w pełnej wersji gry. Polecam również odinstalowanie wersji próbnej oraz zainstalowanie pełnej wersji gry, kiedy będzie już dostępna - inaczej mogą pojawić się problemy z weryfikacją języka w grze Oops

 


 Hej @Gimanel

 

Wiem, że brak oryginalnej angielskiej wersji językowej w sklepie Origin na terenie Polski może być sporą niedogodnością, jednak związane jest to z regionalizacją naszych produktów Frown Pamiętaj tylko, że zakup gry na Originie w wersji językowej, która NIE jest przeznaczona dla kraju z którego dokonujesz zakupu, nie jest zgodny z naszym regulaminem. Zawsze możesz popytać u naszych oficjalnych dystrybutorów czy w sklepach znajdą się kopie gry, zawierające więcej wersji językowych. Trzymam kciuki, aby udało Ci się zdobyć odpowiednią wersję! Na szczęście Andromeda nie posiada polskiego dubbingu Wink

Wiadomość 4 z 7 (287 wyświetleń)

Dot.: Wersja językowa trialu

★★★ Novice

Czy jest jakiś konkretny powód dlaczego gry EA w Polsce i w Rosji mają blokady językowe? Jestem w stanie zrozumieć zastosowanie czegoś takiego w grach na stare konsole Nintendo, bo kartridże nie miały tyle miejsca, żeby pomieścić kilka wersji językowych. Ponadto przy każdej kolejnej premierze pojawiają się setki podobnych postów na różnych forach, część z nas po prostu nie lubi grać w przetłumaczone wersje. Takie rzeczy tylko u nas...

Wiadomość 5 z 7 (281 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Wersja językowa trialu

★★★ Pro

Informacyjnie: Wstępne pobieranie na system Windows dostępne od 15 marca 2017 22:30 CET - Mass Effect: Andromeda (Wersja Próbna)

Wiadomość 6 z 7 (276 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa trialu

Community Manager

W związku z pytaniami dotyczącymi regionalizacji oraz wersji językowych gry Mass Effect: Andromeda @EA_Ataashi, zamieściła artykuł wyjaśniający wątpliwości z tym związane. Wszystkie pytania tyczące się tej kwestii prosimy zamieszczać pod poniższym postem:

 

http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/593742...

Wiadomość 7 z 7 (238 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem