Dot.: Pad lata jak szalony po menu

autor: siemkooo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pad lata jak szalony po menu

★★ Novice

Witam serdecznie,

 

mam problem z padami. Posiadam dwa oryginalne pady Logitech. Każdy po podłączeniu i odpaleniu gry zaczyna szaleć. Nie można nic kliknąć, bo wszystko automatycznie przerzuca się.

Jako ciekawostkę dodam - po podłączeniu najtańszego pada z rynku wszystko działa normalnie...

 

Pady na pewno są dobre. Jeszcze niedawno używane w poprzedniej wersji. Wszystko działało 100%

Wiadomość 1 z 8 (9 202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

@szatano @maciejka66

 

Spróbujcie kroków z TEGO tematu.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 8 (9 179 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

★★ Novice

Mam podobny problem, również pad Logitecha. Po uruchomieniu gry góra/dół w lewym analogu działa przeciwnie. Po kilku jego użyciach blokuje się całkowicie i działa tylko dół, nawet wtedy, gdy nie używam go w ogóle. W Fifa 18 wszystko działa poprawnie. 

Wiadomość 2 z 8 (9 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

@szatano @maciejka66

 

Spróbujcie kroków z TEGO tematu.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 8 (9 180 wyświetleń)

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

★★ Novice

Problem został rozwiązany tylko częściowo. Wszystkie kierunki działają już prawidłowo, ale gdy chcę zrobić jakąś sztuczkę przykładowo w lewo wykonuje się ona w prawo. To samo dotyczy wyboru taktyki, czy nastawienia ofensywnego. 

Wiadomość 4 z 8 (9 166 wyświetleń)

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

[ Edytowane ]
★★ Novice

Problem nadal nie został rozwiązany. Mam grę od piątku, jest wtorek i nadal nie zagrałem normalnego meczu. Poza Rumblepad 2 testowałem również na Dual Action i niestety to samo.

 

W przypadku próby emulowania pada programem wykrywa jednego pada jako dwa pady (każdy wciśnięty przycisk działa x2), a metoda dopisania linijki kodu HookCOM=1 nie działa. Ponadto pad po ruszeniu analogu nadal śmiga po menu lewo/dół.

 

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły.

W dokumentach nie posiadam pliku buttonDataSetup.

 

Obydwa pady zostały sprawdzone na innym urządzeniu i po emulacji w x360ce działają

Wiadomość 5 z 8 (9 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

★★★ Newbie

i jak juz ci działa dobrze bo ja mam tez taki problem 

Wiadomość 6 z 8 (8 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

★ Novice

Masakra ja też to mam, co ciekawe w meczu wszystko działa jak należy tylko menu i ustawienia wszelkie świrują...

 

POMOCYYYYY Devil

Wiadomość 7 z 8 (8 027 wyświetleń)

Dot.: Pad lata jak szalony po menu

★ Novice

Mam podobny problem. Gdy jestem w menu pad wariuje, a niektore przyciski naciskają się podwójnie. W meczu jest wszystko dobrze 

Wiadomość 8 z 8 (7 468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA