Dot.: EA Play Xbox = Ea Play PC?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA Play Xbox = Ea Play PC?

★★★ Newbie

Witajcie,

pytanko odnośnie połączenia obu kont. Konta powiązałem ale Origin nie widzi połączonej subskrybcji. Widziałem gdzieś ze EA pracuje nad tym i ma być to połączone tylko właśnie, EA Play z Xboxa czy wymagane bedzie Xbox Game Pass?

Wiadomość 1 z 3 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA Play Xbox = Ea Play PC?

[ Edytowane ]

@OneVixOneWitam. Xbox Game pass ma w swoim abonamencie gry z bibloteki EA Play tylko na konsolach. Proszę o to link znajdziesz tu odpowiedź na twoje pytania.
https://support.xbox.com/pl-PL/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/ea-play-with-xbox-gam...
Game Pass na Konsole i Game Pass na PC to nie to samo. Usługa na PC Xbox i EA będzie dostępna za jakiś czas. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam 🙂.

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (375 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA Play Xbox = Ea Play PC?

[ Edytowane ]

@OneVixOneWitam. Xbox Game pass ma w swoim abonamencie gry z bibloteki EA Play tylko na konsolach. Proszę o to link znajdziesz tu odpowiedź na twoje pytania.
https://support.xbox.com/pl-PL/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/ea-play-with-xbox-gam...
Game Pass na Konsole i Game Pass na PC to nie to samo. Usługa na PC Xbox i EA będzie dostępna za jakiś czas. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam 🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (376 wyświetleń)

Dot.: EA Play Xbox = Ea Play PC?

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @Chytrooki jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo

Rozwiązywanie problemów z EA Play

Uzyskaj pomoc dotyczącą The Play List, zniżki, zawartości do pobrania i nie tylko.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać odpowiedzi.

ea-promo-2

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania