Origin nie chce się załadować

autor: redmateusz26
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin nie chce się załadować

★ Novice

Gdy uruchamiam origin to dzieje się to.

Konto zostało założone w 2014 roku i od tej pory sporadycznie grałem w gry które mam przypisane do biblioteki.

W bibliotece mam m.in. bf3 bf4 bf1 fifa14-16 i inne mniej lub bardziej znane gry odbierane ze specjalnego prezentu lub kupowane.

Problem próbowałem rozwiązać lecz nic nie dało ani usuwanie plików ani instalowanie origina od nowa.

Szukałem rozwiązania po różnych forach a i tak problem nadal występuje nie ważne czy ustawie tryb offline czy online.

System to windows 7 64 bitowy  procesor intel core i3-3220 cpu @ 3.30 ghz.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (930 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Origin nie chce się załadować

Witaj @redmateusz26 

 

Ten problem związany jest z nieregularnym Logowaniem się na Origin. Nawet, gdy nie grasz przez dłuższy czas, zalecane jest, żeby logować się systematycznie do aplikacji Origin ze względu na jego aktualizacje.

 

Rozwiązaniem na dziś jest::

1. Odinstalowanie aplikacji Origin programem Revo

2. Uruchom ponownie komputer.

3. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Origin Pełny instalator (PC) -ok 223 MB

 

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną Origin.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (919 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Origin nie chce się załadować

Witaj @redmateusz26 

 

Ten problem związany jest z nieregularnym Logowaniem się na Origin. Nawet, gdy nie grasz przez dłuższy czas, zalecane jest, żeby logować się systematycznie do aplikacji Origin ze względu na jego aktualizacje.

 

Rozwiązaniem na dziś jest::

1. Odinstalowanie aplikacji Origin programem Revo

2. Uruchom ponownie komputer.

3. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Origin Pełny instalator (PC) -ok 223 MB

 

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną Origin.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (920 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem