Dot.: Są jakieś nowe informacje na temat DXGI_error_device_hung??

autor: smykoI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Są jakieś nowe informacje na temat DXGI_error_device_hung??

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Zmagam się już z tym błędem od początku gry a właściwie odkąd kupiłem nowy komputer(na laptopie bez problemy wszystko śmigało). Stąd moje pytanie czy są jakieś informacje w tej sprawie? U mnie problem pojawia się na RTX 2060 (GTX 960m w laptopie nie było problemu) próbowałem wszystkiego co jest wymienione na forum EA (polski/angielski)  reddit i na innych stronach trzecich. Próbowałem także wszystkich sterowników jakie wyszły do tej karty począwszy od 417.71 na 430.86 kończąc, wszystkie instalowane za pomocą programu DDU. Zmniejszałem także zegary w swojej karcie do wartości bazowych a nawet poniżej bez sukcesu. Problem pojawia się TYLKO I WYŁĄCZNIE w APEX LEGENDS! załączam mój DxDiag. Liczę, że są tu osoby mądrzejsze ode mnie i pomogą mi się z tym uporać Wink

Wiadomość 1 z 3 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Są jakieś nowe informacje na temat DXGI_error_device_hung??

Witaj @smykoI 

 

Problem może być w samych sterownikach do grafiki, jednym wszystko działa a drugim nie. Zawsze pomagał format komputera jeśli wszystkie porady nie pomogły, warto spróbować ale ten błąd może też być przez samą grę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (197 wyświetleń)

Dot.: Są jakieś nowe informacje na temat DXGI_error_device_hung??

★★★ Apprentice

Komputer formatowałem już dwukrotnie i Apex przy zainstalowanym tylko Originie i grze też nie chciał mi dać pograć 

Wiadomość 3 z 3 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem