Problem z cross progressingiem brak scalenia kont

autor: matijj1000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z cross progressingiem brak scalenia kont

★★★ Newbie

Dzien dobry mam problem odnośnie cross progression na moim koncie


Wczoraj wieczorem dostałem powiadomienie o możliwości złączenia mojego starego konta playstation z obecnym pc-towym. Od razu ucieszony zazwolilem na złączenie kont nie wiedząc wcześniej że występował problem z zerowaniem kont. Moje konto pctowe miało wyższy lvl a pomimo tego po udanym cross progressingu zostałem powitany tylko rzeczami z og konta playstation. Miałem nadzieję że gdy wszystko wróci do normy moje konta się scalą i będę miał lvl wyższego konta wraz z wygrindowanymi tam rzeczami. Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj wchodząc widzę rzeczy tylko z konta na pc. Poprzednie konto playstation zniknęło mimo tego że są powiązane i występują nicki zarówno z playstation i z pcta. Czy jest możliwość wymuszenia cross progressingu jeszcze raz. Dodam że mam tam monety zakupione jakiś czas temu i rzeczy które z sentymentu są bardzo ważne. 

 

nick eaplay: matio_essa lvl 131

nick playstation: Matio_Youtube lvl 119

 

w załączniku wysyłam powiązanie dwóch kont 1

screen konta ps przed rozwiązaniem problemu 2

screen konta pc bez konta ps po rozwiązaniu problemu 3

Wiadomość 1 z 1 (121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem