Dot.: Pakiety Apex

autor: This_Kroquet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pakiety Apex

★★★ Newbie

Pisze w sprawie zakupioncyh dnia 02.04.2024 zestaw pakietów Apex, transakcja została sfinalizowana poprzez STEAM i normalnie otworzyłem te 12 pakietów, gdy wszedlem juz do naprawionej gry 03.04.2024 nie bylo trafionych rzeczy z pakietow, monet apex ani zwrotu pieniedzy do portfela STEAM, czy ma ktoś podobnie i co można zrobić oprócz czekania na odpowiedź administracji, pozdro

Wiadomość 1 z 5 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pakiety Apex

★★★ Newbie
@pakotoszef oczywiście mam screeny potwierdzające zakup
Wiadomość 2 z 5 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pakiety Apex

★ Guide
@pakotoszef No właśnie tyle można zrobić.Czekać i mieć nadzieję że oddadzą i że nie stwierdzą że ich oszukujesz i w najlepszym wypadku dostaniesz bana za wyłudzenie. Więc czekać na odpowiedź supportu ea albo steam
Wiadomość 3 z 5 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pakiety Apex

★★★ Newbie

Ban za wyłudzenie, jesli przeslalem do supportu potwierdzenia? Dziwna akcja

Wiadomość 4 z 5 (207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pakiety Apex

★ Guide
@pakotoszef Mało widziałeś w necie. mój kolega co prawda w innej grze wydał 250 złotych i cofnęli walutę którą kupił a po 3 dniach prób odzyskania support powiedział że oni nic nie dostali i on wyłudza więc jego konto dostało bana (był 50 na serwerze) Tutaj też było wiele sytuacji. Więc tak tylko mówię że lepiej grzecznie czekać
Wiadomość 5 z 5 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem