Dot.: Kilka błędów

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kilka błędów

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Hej! Chciałbym zgłosić kilka błędów, które występują w grze podstawowej, The Sims 4: Zostań gwiazdą oraz The Sims 4: Zjawiska paranormalne.

 

Gra podstawowa:

  • Po zawarciu z simem tej samej płci związku bara-bara w menu interakcji: Romantyczne → Intymność, interakcja podpisana jest Postaraj się o dziecko, zamiast Bara-bara (wybranie tej samej interakcji na łóżku lub w menu szybkiego wyboru jest już podpisane normalnie). Ponadto interakcja czasami nie wyświetla się w menu interakcji romantycznych.
  • Filtrowanie zawartości w galerii nie działa poprawnie.

The Sims 4: Zostań gwiazdą:

  • Stanowisko muzyczne „Mistrz miksowania” nie wydaje dźwięków.

The Sims 4: Zjawiska paranormalne:

  • Błędy związane z karierą badacza zjawisk paranormalnych:
    • Pod paskiem postępu dnia pracy nie widać tekstu, ponieważ czcionka i tło są w tym samym kolorze (załącznik). 
    • Sim nie uzyskuje premii do wynagrodzenia po awansie. Przykład: Mój Sim awansował 3 razy, więc po pierwszym awansie za najtrudniejsze zlecenie powinien otrzymywać 3100 simoleonów, po drugim 3200 i obecnie 3300, a cały czas otrzymuje wynagrodzenie podstawowe, czyli 3000.

 

Dodam, iż nie gram z modami oraz próbowałem użycia opcji naprawienia gry w EA App.

Wiadomość 1 z 4 (516 wyświetleń)

Dot.: Kilka błędów

@Majo21180 

 

Na początek proponuje wyjęcie z gry foldera Mods, a następnie sprawdzenie rozgrywki.

 

Zapoznaj się także z poradnikiem.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (490 wyświetleń)

Dot.: Kilka błędów

★★★ Novice

Przecież napisałem, że nie gram z modami. Nie rozumiem w czym miało  mi pomóc usunięcie pustego foldera.

 

Mimo wszystko sprawdziłem i nadal nie działa.

Wiadomość 3 z 4 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kilka błędów

@Majo21180 

 

Rozumiem Standard smile
Jeżeli uważasz, że to są błędy gry, opisz je na angielskiej części forum AHQ, gdyż tylko tam zaglądają twórcy gry.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (475 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem