Dot.: nie otrzym

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Zakupiłam dodatek the sims 4 ranczo, pobrało mi pieniądze z konta, lecz nie otrzymałam produktu.

Wiadomość 1 z 5 (349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie otrzym

★★★★★ Newbie

Czy problem został rozwiązany? Mam podobną sytuację, wczoraj zakupiłam "Psy i koty". Minęło ok. 17h, a dodatku dalej nie ma w bibliotece do pobrania. Pieniądze z konta zostały pobrane (płatność blik), potwierdzenia są na mailu, status zamówienia w historii zamówień jest zrealizowany... Próbowałam wielu opcji naprawiania, które znalazłam w innych pytaniach. Czyściłam pamięć podręczną wielokrotnie, uruchamiałam ponownie aplikację oraz komputer, logowałam się mailem i za pomocą ID, naprawiałam grę, pobierałam od nowa aplikację, wszystko jest ok z połączeniem internetowym, antywirus też mnie nie blokuje. Już mi ręce opadają... Nie wiem, czy mam czekać aż się to w magiczny sposób naprawi, czy może próbować zwrócić i zakupić jeszcze raz? Nie mam pewności, że za drugim razem się uda. Co ciekawe darmowe akcesoria "Mój pierwszy zwierzak" jakoś od razu były do pobrania...

Wiadomość 2 z 5 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie otrzym

Community Manager

Hej @fiximint @Gramwsimsyelo 

 

Dzięki za Wasze zgłoszenia. 

 

Dla potwierdzenia - problem pojawia się w obu przypadkach na platformie Mac?

Wiadomość 3 z 5 (331 wyświetleń)

Dot.: nie otrzym

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Nie, ja korzystam z Windowsa.

U mnie problem rozwiązany. Pomogła zmiana na region Niemcy, następnie "uruchom ponownie aplikacje" z poziomu menu. 

Wiadomość 4 z 5 (315 wyświetleń)

Dot.: nie otrzym

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @Gramwsimsyelo Standard smile 

 

@fiximint Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 5 z 5 (304 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem