Dot.: Skradzione konto

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Skradzione konto

★ Novice

Witam,

Do niedawna posiadałem konto Origin z kilkoma grami w tym BF1 Premium Pass. Konto było zabezpieczone dwoma mailami i zapasowymi kodami do logowania. Mimo to, komuś udało się je przejąć. Posiadam ostatnie zarejestrowane tam dane, dane do kont mailowych, kody zapasowe, sekretne pytanie/odpowiedź oraz datę zarejestrowania. Niestety nie posiadam żadnych kluczy do gier. Próbowałem odnaleźć kontakt mailowy do was ale nigdzie go nie ma, a kontakt telefoniczny może być problematyczny na chwilę obecną. 

Jesteście w jakiś sposób w stanie mi pomóc?

Wiadomość 1 z 5 (4 503 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Skradzione konto

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witaj @kronolooz

 

Zapraszam do zapoznania się z tematem naszej Pani Community manager @EA_Patrycja dotyczącego kontaktu z doradcą EA:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

lub

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.


Przygotuj na kartce:
1. Swój adres e-mail na który powinny zostać wysyłane kody weryfikacji dwuetapowej.
2. Odpowiedź na pytanie pomocnicze.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 


Nie jestem pracownikiem ani reprezentantem firmy Electronic Arts. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (5 160 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Skradzione konto

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witaj @kronolooz

 

Zapraszam do zapoznania się z tematem naszej Pani Community manager @EA_Patrycja dotyczącego kontaktu z doradcą EA:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

lub

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.


Przygotuj na kartce:
1. Swój adres e-mail na który powinny zostać wysyłane kody weryfikacji dwuetapowej.
2. Odpowiedź na pytanie pomocnicze.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 


Nie jestem pracownikiem ani reprezentantem firmy Electronic Arts. 

Wiadomość 2 z 5 (5 161 wyświetleń)

Dot.: Skradzione konto

★ Novice

Ah jakże dziękuję za autoresponse... Proszę przeczytać jeszcze raz mój post i odpowiedzieć na moje pytanie CZY ZNAJDĘ DO WAS KONTAKT MAILOWY?

Wiadomość 3 z 5 (4 465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skradzione konto

★★★ Pro

Kontakt z pomocą techniczną poprzez aplikację Origin.

1. Po zalogowaniu się do Origin należy w górnym menu wybrać opcję "Narzędzie zgłaszania błędów Origin":

bledy_origin.jpg

2. Po wybraniu powyższej opcji, wyświetli się okno formularza kontaktowego, w którym należy wybrać stosowną kategorię, opisać napotkany problem i wysłać wiadomość do pomocy technicznej:

formularz_origin.jpg

 

Uprzedzam: Przesłanie pytania drogą e-mailową sprawdzi się w przypadku mniej naglących problemów, które pozwalają ci kontynuować grę podczas oczekiwania na odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 


Nie jestem pracownikiem ani reprezentantem firmy Electronic Arts.

Wiadomość 4 z 5 (4 461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Skradzione konto

Community Manager (retired)

@kronolooz Witaj!

 

Jak już @1Guma odpisał w przypadku włamania na konto wymagany jest kontakt telefoniczny z działem pomocy z racji ochrony danych osobowych. Kontakt mailowy w tego typu zapytaniach nie jest wspierany! 

 

Prosimy również o zapoznanie się z naszym oficjalnym artykułem:

 

Radzę kontaktować się będąc przy komputerze z racji wymaganego potwierdzenia tożsamości prawnego właściciela konta. Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

 

 

Wiadomość 5 z 5 (4 454 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem