Dot.: Dodatki

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Hejka, mam taki problem połączyłam konta EA z steamem i dodatki które miałam niby mam zainstalowane posiada mi również w bibliotece ale podczas gry nie działają i wyświetla mi się komunikat.  "niekompletna zawartość należy załadować zainstalować jeden wymaganych pakietów w celu uruchomienia tego zapisu wymagana będzie instalacja tych pakietów oraz ponownie uruchomienie gry możesz też uruchomić ten zapis bez ponownego uruchamiania gdy zawartość niezładowanych pakietów zostanie wtedy usunięta co może spowodować uszkodzenie zapisu gdy umożliwi grę co chcesz zrobić wyświetlić pakiety ruchu zapis z niekompletną zawartością"

Po kliknięciu wyświetla pakiety wyświetla mi się że już posiadam ten pakiet ale w grze on nie działa co mam zrobić, proszę o pomoc?

Wiadomość 1 z 2 (224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatki

Community Manager

Hej @JuliaK-201001 

Jeśli dodatki zostały zakupione poprzez Steam, wówczas nie będą one działać na Mac'u. Na Steam nie ma wersji gry na komputery Mac. Taką wersję dodatków uzyskasz przy ich zakupie na EA app.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (216 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem