problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

autor: DrwmX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Cześć, niedawno pisałem na temat PvZ GW2, nie mogłem uruchomić jej i stworzyłem nowe konto na kompie. Wszystko działało normalnie i 30 minut temu odpalam żeby se zagrać i znowu to samo, klikam uruchom, EA znika i pojawia sie ponownie. Nic nie zmieniałem, jedyne co to instalowałem mody do Star wars battlefront 2, ale to nie tego wina chyba? Daje plik dxdiag odrazu, dziś normalnie grałem jeszcze przed 2 godzinami i znów to samo XD próbowałem też naprawiać PvZ, ale to nic nie daje. Pls help nie chce 3 konta tworzyć xd

Wiadomość 1 z 10 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

★★★★ Novice

Ok, zrobiłem po prostu oddzielne konto specjalnie dla PvZ GW2 i tyle

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 10 (381 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

Community Manager

Hej @DrwmX 

 

Instalacja modów, niezależnie od gry, niesie za sobą ryzyko przeniesienia szkodliwego oprogramowania na Twój komputer. Takie oprogramowanie może uszkodzić różne pliki, co w rezultacie może przekładać się na ogólne funkcjonowanie systemu oraz poprawność działania zainstalowanych gier.Dodatkowo, niektóre mody mogą wprowadzać do gier niezamierzone zmiany, które mogą zakłócić przebieg rozgrywki lub nawet zablokować dostęp do niektórych funkcji. Ponadto, mody mogą również wpływać na stabilność gier, powodując niespodziewane zawieszenia lub restarty.

 

Na start zalecam skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów i malware, a następnie sprawdź spójność systemu pod kątem błędów za pomocą kontrolera plików systemowych 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 10 (492 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@EA_Kalina Żadnych wirusów nie mam i pokazało że nie ma jakiekolwiek naruszenie integralności. to może mody mam wszystkie usunąć do Star wars BF2? Używam frost mod managera.

Wiadomość 3 z 10 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

[ Edytowane ]
Community Manager

Pamiętaj, zawsze warto sprawdzić zasady i warunki producenta gier przed zdecydowaniem się na instalację jakichkolwiek modów.

Spróbuj uruchomić grę z poziomu nowego konta administratora i nie instaluj żadnych modów. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 10 (456 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@EA_Kalina No z nowego konta admina da się normalnie grać w tylko ja nie instaluje do PvZ modów, a do star wars battlefront 2, ale najwyraźniej to też wpływa na PvZ. W takim razie może odinstalować frost mod managera czy w folderze jakimś mody usunąć wszystkie? Mam folder PvZ i Star warsa w jednym folderze więc może to dlatego (w sensie folder PvZ i folder Star wars w folderze EA)

Wiadomość 5 z 10 (451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

★★★★ Novice

@EA_Kalina No z nowego konta admina da się normalnie grać w tylko ja nie instaluje do PvZ modów, a do star wars battlefront 2, ale najwyraźniej to też wpływa na PvZ. W takim razie może odinstalować frost mod managera czy w folderze jakimś mody usunąć wszystkie? Mam folder PvZ i Star warsa w jednym folderze więc może to dlatego (w sensie folder PvZ i folder Star wars w folderze EA).

Wiadomość 6 z 10 (412 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

Community Manager

Hej @DrwmX 

 

Zgodnie z tym o czym wcześniej wspomniała @EA_Kalina, korzystanie z modów może prowadzić do problemów ze stabilnością w grach, oraz w niektórych przypadkach są naruszeniem zasad korzystania z licencji na gry. 

 

W związku z tym sugerowałbym usunięcie modyfikacji. 

Wiadomość 7 z 10 (384 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

★★★★ Novice

Ok, zrobiłem po prostu oddzielne konto specjalnie dla PvZ GW2 i tyle

Wiadomość 8 z 10 (382 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

Community Manager

Ekstra, dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem @DrwmX Standard smile 

Wiadomość 9 z 10 (378 wyświetleń)

Dot.: problem z uruchomieniem gry PvZ GW2

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @DrwmX 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 10 z 10 (341 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem