Dot.: Moje konto zostało "zbanowane" przez hakera

autor: tajfunek129
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Moje konto zostało "zbanowane" przez hakera

★★★ Newbie

Haker wykorzystał exploit, który pozwala banować graczy. Zmienił poziomy moich postaci na 46 gdzie największy w grze jest 45. Antycheat wykrywa ten poziom więc nie mogę dołączyć do gry online. Również zamiast rangi mistrzowskiej wyświetla mi się po prostu poziom postaci i nie mogę w żaden sposób ich awansować, oraz nie widzę doniczek w pokoju statystyk. Problem pojawił się około tydzień temu

Wiadomość 1 z 2 (566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Moje konto zostało "zbanowane" przez hakera

★★★★★ Apprentice

Witaj,

Rozumiem, że napotkałeś na poważny problem związany z exploitami w grze, który negatywnie wpłynął na Twoje doświadczenie z grą. Takie sytuacje mogą być frustrujące, ale chciałbym Cię zapewnić, że istnieją kroki, które możemy podjąć, aby rozwiązać ten problem.

Najpierw i najważniejsze, konieczne jest zgłoszenie tego problemu do deweloperów gry. Jest to kluczowy krok, ponieważ deweloperzy posiadają największe możliwości w zakresie naprawy exploitów i przywracania integralności gry. Upewnij się, że zgłoszenie zawiera wszystkie istotne informacje, takie jak czas wystąpienia problemu, szczegóły dotyczące exploitu oraz wszelkie inne obserwacje, które mogą być przydatne dla zrozumienia sytuacji.

W międzyczasie, możesz również podjąć pewne kroki w celu zabezpieczenia swojego konta. Zalecam zmianę hasła na silne i unikatowe oraz włączenie dodatkowych zabezpieczeń, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, jeśli jest to dostępne. To pomoże w zabezpieczeniu Twojego konta przed dalszymi atakami.

Dodatkowo, upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji gry oraz śledź komunikaty od deweloperów dotyczące ewentualnych aktualizacji lub łatek, które mogą zostać wprowadzone w celu naprawy tego problemu. Niektóre gry mają również forum lub dedykowane strony internetowe, gdzie deweloperzy udostępniają aktualne informacje dotyczące problemów technicznych i ich rozwiązań.

Bądź cierpliwy i miej nadzieję, że deweloperzy podejmą szybkie działania w celu rozwiązania tego problemu. Ponadto, staraj się unikać podejrzanych sytuacji w przyszłości, takich jak korzystanie z nieautoryzowanych programów lub udostępnianie swoich danych osobowych, aby uniknąć podobnych incydentów.

Mam nadzieję, że ta informacja będzie dla Ciebie pomocna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Pozdrawiam,

Wiadomość 2 z 2 (112 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem