Brak zawartości kpina ze stony EA

autor: MatiGK21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak zawartości kpina ze stony EA

★★★★★ Newbie

Moi drodzy mamy połowę sierpnia i już prawie koniec gry a ja so tej pory nie dostałem należnych mi Paczek przedsezonowych. Zgłaszałem to  na infolinię kilkukrotnie. Zakładane sprawy na koncie totalnie olane Przez  EA. Straciłem czas by w tamtym roku zrobić WSZYSTKIE zadania i mecze w fut 22 by dostać zawartość w fut 23 i co? Nic nie dostałem co zgłaszałem niejednokrotnie. To czyste oszustwo. Jedyne co usłyszałem że nie macie narzędzi takich by mi je przyznać. Czy naprawdę nikt u was nie ma za grosz honoru by komuś w takiej sytuacji jak moja to zrekompensować? Potraficie po kradzieży konta dodać komuś monety, dać jakieś paczki. Gdzie ktoś może celowo z kimś mógł zrobić jakiś przekręt lub zwyczajnie z jego winy wykradziono hasło.... a tu człowiek stracił tyle czasu na to i nic. CO NA TO WASZ REGULAMIN? Mam ochotę napisać odpowiednią opinie o tym tu i tam. Co na to UOKIK? Ciekawe bo to celowe wprowadzenie gracza w błąd i oszustwo. Zgodnie z tym za co się płaci powinienem otrzymać ta zawartość i nie obchodzi mnie to że nie potraficie ogarnąć błędów waszego systemu. Nie chcę słuchać że błąd został naprawiony. Za każdym.razem gdy wasz twitter podawal że problem rozwiązany dzwoniłem i informowałem że nie. To żenada. Kpina. Oszustwo. Tego inaczej nazwać nie można.

Wiadomość 1 z 1 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem