aktualizacja simsy 4

autor: oliwia90520
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

aktualizacja simsy 4

★★★ Novice
 

Mam mega prośbę, miałam aktualizacje gry gdy weszłam w grę miałam wyłączoną zawartość zmodyfikowaną zrobiłam jak zawsze włączyłam ją z powrotem zapisałam zmiany i gdy wychodziłam z gry przez pośpiech kliknęłam przy wyjściu zapisz i wyjdź gdy weszłam znów lista zawartości się pokazała ale na simach było brak ubrań i w domu mebli. co mam zrobić żeby moje zapisane gry powróciły ?

 
 
Wiadomość 1 z 5 (318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: aktualizacja simsy 4

Hero (Retired)
@oliwia90520

Wyglada na to, ze mody w grze masz, ale one nie działają, albo nie wszystkie dzialają. Moze potrzebujesz ich nowych wersji kompatybilnej z tą aktualizacją?
Przeczytaj ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (275 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: aktualizacja simsy 4

Hero (Retired)
@oliwia90520

Wyglada na to, ze mody w grze masz, ale one nie działają, albo nie wszystkie dzialają. Moze potrzebujesz ich nowych wersji kompatybilnej z tą aktualizacją?
Przeczytaj ten poradnik
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...
Wiadomość 2 z 5 (276 wyświetleń)

Dot.: aktualizacja simsy 4

★★★ Novice

No dobrze spróbuje tak zrobić ale dlaczego tak się stało skoro zawsze po aktualizacjach działają 

Wiadomość 3 z 5 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aktualizacja simsy 4

Hero (Retired)
@oliwia90520

Po każdej aktualizacjłi większość skript modów i część CC (ubrania, skiny, oczy, włosy, meble i inne) będzie juz niekompatyblina z grą i bedzie ja psuć. Po ostanich aktualizacjach większość script modów i dużo starszych CC juz nie pasują do gry.
Sprawdzanie co padlo tym razem po patchu w naszym folderze mods i wymiana albo usunięcie tego co już nie działa lub działa źle to cena jaka gracz placi za używanie modów i CC.
Wiadomość 4 z 5 (229 wyświetleń)

Dot.: aktualizacja simsy 4

Community Manager

Hej @oliwia90520 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @kreatora 

 

dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem