The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

autor: juki886
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★ Newbie

Problem jest dziwny, zgłoszony do EA i czekamy na odpowiedz, Na początku myślałem że była jakaś aktualizacja windowsa i cos zepsuło, wiec postawiłem dla świętego spokoju nowy system ale nic to nie dało. Jedyne co zauważyłem to to że:
- na kompie corki i jej koncie nie da sie zainstalować gry.
- na kompie córki zalogowałem sie na swoje konto i pobrałem gre
- na swoim kompie zalogowałem sie na konto córki i pobrałem gre
- moj komp moje konto pobrałem gre
- jeszcze dla pewności sprawdziłem na laptopie i moje konto i córki konto normalnie pobiera gre. 

Wiadomość 11 z 15 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★ Novice

Ten temat jest wogóle dziwny. Po zmianie komputera, gdy chciałem zinstalować grę to wyskoczył mi ten komunikat. Próbowałem wszystkiego, ale w końcu ea app przestało ze mną walczyć i zainstalowało grę.... aż do teraz.... Wchodzę dzisiaj na ea app i widzę, że apka twierdzi, że sims 4 nie jest zainstalowane (mimo, że w panelu sterowania i folderze instalacyjnym wszystko jest). No i próbuje zainstalowac znowu. a tu *!!!!!!!!!!. Znowu to samo. Mam dosyć tego Ea app, bo nie tylko z sims 4 jest problem, ale sims medieval też, więc chyba jedynym rozwiązaniem będzie wrócić do Origina.

Wiadomość 12 z 15 (163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

origin jest tylko ma mac nie na windowsa ja tez mam cyrk z tymi simsami odinstalowalam je a apke twwierdzi ze sa zainstalowanwane , dalej problrm jest i ne znika zainstalowc tez nie idzie a z epica jak zainstalowalam to mi weszlo ale zachwile wyrzucilo

Wiadomość 13 z 15 (118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★ Novice

To jest niestety odwieczny problem apki EA...odkąd się pojawiła są z nią same problemy. U mnie się to zdarzyło już jakieś 5 razy, na początku próbowałam tych wszystkich sposobów z czyszczeniem cache, naprawianiem aplikacji uruchamianiem ponownie komputera, ostatnim razem już w akcie desperacji odinstalowałam całe simsy, aplikację i przeinstalowałam wszystko od nowa..i wiecie co? nic nie pomogło :D 

Niestety ten problem pojawia się za każdym razem (dosyć losowo, bo nie u wszystkich, albo nie w tym samym czasie), jak EA wypuszcza nowe dodatki, albo jak w tym przypadku, daje coś za darmo...

W mojej opinii pozostaje po prostu czekać, bo inne sposoby nie działają, albo działają doraźnie. Mi po kilku dniach zawsze simsy o dziwo same pojawiały się w apce, jako zainstalowane.

Wiadomość 14 z 15 (90 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★ Apprentice

Wow... po tygodniu czekania w końcu dzisiaj jestem w stanie pobrać TS4. Yay Standard smile

Wiadomość 15 z 15 (44 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem