The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

autor: juki886
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Dzień dobry, wczoraj kupiłam 2 DLC i chcąc włączyć pobieranie Simsów wyskoczył mi komunikat o błędzie: 


"Wystąpił problem z pobieraniem. Coś poszło nie tak podczas pobierania. Daj nam kilka minut i spróbuj ponownie."

 

Po ponad 12h dalej to samo. Sposoby które próbowałam i nie pomogły:

-odzyskiwanie aplikacji i czyszczenie cache uruchomienie jako administrator,

-usuniecie całej zawartości EA App i ponowna instalacja,

-zmiana miejsca instalacji EA App jak i próba zainstalowania The Sims 4 w innym miejscu,

-utworzenie nowego konta administratora i instalacja tam aplikacji EA(wcześniej usuniecie również pozostałości z głównego konta),

-czyste odpalenie WIndowsa z włączona jedynie usługa EA Background,

Próbowałam już naprawdę wszystkiego i nic nie pomaga, dlatego zwracam się o pomoc tutaj.

Wiadomość 1 z 15 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Spróbujcie pobrać simsy poprzez aplikację epic games Standard smile Instalacja potem się przenosi normlanie na ea app tam gdzie macie dodatki. Miałam ten sam problem i mi to pomogło.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 15 (734 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★ Newbie

podpinam sie mam to samo 
Nowy system nowa isntalacja eaApp i dalej nic 

Wiadomość 2 z 15 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Spróbujcie pobrać simsy poprzez aplikację epic games Standard smile Instalacja potem się przenosi normlanie na ea app tam gdzie macie dodatki. Miałam ten sam problem i mi to pomogło.

Wiadomość 3 z 15 (735 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Nie chce korzystać z epica. Drażni mnie ta apka, poza tym mam simsy na Ea App, wcześniej Origin. I nagle taki błąd. Mamy instalować 10 apek, żeby jedną gre uruchomić? Bezsens. Poza tym już kiedyś mieliśmy poodobny błąd. Epic nie czyta nam wszystkich DLC do simsów z Ea App. Nie pokrywa się to tak idealnie i wywalało błędy w synchronizacji :/

Wiadomość 4 z 15 (714 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★ Apprentice

Korzystanie z Epic'iem jest ryzykowne - już miałam tak, że po odłączeniu konta Epic od EA, i po odinstalowaniu Epica, EA app nadal pokazywało, że mam Simsy przez Epica i nijak nie dało się ich włączyć - pomógł support EA, który mi zresetował Simy na EA app żeby już się odkleiły od tego Epica na dobre xD

Dlatego dla mnie nie jest rozwiązaniem odpalanie teraz przez Epica - nie chcę mieć tej apki na kompie, wystarczy mi problemów z samym EA app xD

 

Co do obecnego problemu, to wydaje się już być zasadą, że przy aktualizacji albo wyprzedażach są te same kłopoty z grą. Teraz 'Zabawa na podwórku' jest za free i to zapewne powoduje błędy..

Przy updacie przed Cristal Creations też był globalny problem z odpaleniem gry.

 

Pozostaje czekać..

 

Wiadomość 5 z 15 (687 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Sposob homik1231 zadziałał można grać normalnie po powiazaniu z epicem.

Wiadomość 6 z 15 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★★ Newbie

Przykra sprawa. Weekend wolny żeby trochę pograć i taka sytuacja :/ Najlepsze jest to, że support nie potrafi pomóc, a na podobne pytania i wątki nie chcą odpowiadać podczas próby kontaktu z nimi. Dramat :[ Spróbuję założyć raz jeszcze nowy wątek, może ktoś tam sie wypowie. Na chwile obecną na pewno działa ten Epic. No ale jak wyżej... 

Wiadomość 7 z 15 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★ Novice

Również od 2 dni mam ten sam problem, wcześniej gra działała jak należy. 
zrobiłam wszystko, dodawałam do wyjątków w antywirusie, poziom administratora itd, dlugo by wymieniać a gra dalej pokazywała mi się do pobrania (sama podstawa). 
I wyskakiwał ten sam komunikat.. 

dzisiaj postanowiłam odinstalować całkowicie grę z komputera no i zainstalować na nowo. 
przy próbie instalacji dalej ten sam błąd, już rozkładam ręce nie wiem co robić, support EA nie odpowiada. 
A naprawdę Simsy to niemałe pieniądze.

Wiadomość 8 z 15 (655 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★★★ Novice
@xxnaikoraxx Nie ma co próbować z kontami administratora i czyszczeniem cache. Sprawdziłem i problem nie jest na lokalnym komputerze tylko na naszych kontach EA. Zalogowałem się do EA App na innym kompie, gdzie nigdy nie było Simsów i też nie da się zainstalować.
Wiadomość 9 z 15 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 4 - wystapił problem z pobieraniem.

★★ Novice

Czyli pozostało czekać aż EA się tym zajmie… 

Wiadomość 10 z 15 (610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem