[The Sims 4] [PC] Problem z ponowną instalacją gry w języku polskim

autor: Kikkutek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Zmiana języka

Community Manager

Hej @2fb5285973f7d79e 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 11 z 35 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka

★★★ Newbie

Hej,

 

Problem wciąż trwa :D nadal nie jestem w stanie zmienić języka. Próbowałam na nowo zainstalować grę. Jednak przy instalacji jedynym językiem jaki mam do wyboru jest angielski. 

Wiadomość 12 z 35 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★ Novice

Odpowiadam na pytania:
Nie. Gra nie została przypisana w ramach wersji bezpłatnej
Tak, grę zakupiłam już lata temu w wersji polskiej. Od początku grałam po polsku
Nie mam ulepszeń

Wykonałam dwukrotnie, po kolei wszystkie zaproponowane kroki. EA jest po polsku, zaznaczony region i język - polski, pamięć wyczyszczona i gra ponownie zainstalowna. Podczas instalacji gry nadal jedyną dostępną opcją języka jest angielski Frown

Wiadomość 13 z 35 (472 wyświetleń)

Dot.: Zmiana języka

Community Manager

Hej @2fb5285973f7d79e 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Otrzymałem informację, że konto EA, które zostało wykorzystane do rozpoczęcia tego wątku nie posiada na koncie aktywnej gry The Sims 4. Podaj nam proszę EA ID konta, na którym pojawia się problem. 

Wiadomość 14 z 35 (442 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

Community Manager

Dzięki za informację @Kikkutek @Imimce, jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat tego problemu - dam Wam znać. 

 

@Angelka0508 Jeśli znajdziesz chwilę - przekaż nam proszę informacje zamieszczone w poprzednim poście. 

Wiadomość 15 z 35 (446 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★ Novice

Nie jestem pewna o jaki post chodzi, bo ten jest moim pierwszym, który otworzyłam. Przedwczoraj mój problem ewoluował, bo teraz gra nie chce się w ogóle uruchomić. Niektórzy polecali odinstalowanie i zainstalowanie ponownie, tak też zrobiłam i teraz gra za każdym razem pokazuje komunikat 'uruchomienie gry nie powiodło się, spróbuj później, oczywiście pozniej też nie działa.

A wracając do początku problemu, w którymś momencie po aktualizacji patcha z 28 lutego moja gra była całkowicie po czesku z żadną możliwością zmiany języka.

Wiadomość 16 z 35 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Angelka0508 

 

Dzięki za odpowiedź, miałem na myśli mój wcześniejszy wpis w tym wątku czyli: 


@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @Angelka0508 (...)

 

Dzięki za Wasze zgłoszenia. 

 

Abyśmy mogli przyjrzeć się tej sytuacji, powiedzcie nam: 

 

  • Czy została do Waszego konta przypisana w ramach bezpłatnej wersji?
  • Czy gra została przez Was kupiona w preferowanym języku, zanim została udostępniona jako darmowy produkt? 
  • Czy na Waszych kontach są aktywne ulepszenia gry np. Ulepszenie do cyfrowej edycji specjalnej?

 

Jeśli wcześniej poniższe kroki nie zostały przez Was wykonane, poproszę Was o:

 

  • Usunięcie gry z poziomu biblioteki gier.
  • Wyczyszczenie pamięci podręcznej EA app.  Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami
  • Ponowne zalogowanie się do aplikacji i upewnienie się, że język aplikacji został odpowiednio ustawiony. Jak zmienić język w EA app.
  • Ponową instalację gry. 
    • Jeśli podczas instalacji nie ma do wyboru z listy rozwijanej interesującego Was języka, który wcześniej był dostępny - poproszę Was o przesłanie zrzutu ekrany z dostępnymi językami. 

 

 


edit: Połączyłem kilka nowych wątków poruszających ten problem w jeden oraz wydzieliłem komentarze z innej dyskusji z zeszłego roku. 

Wiadomość 17 z 35 (439 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★ Novice

Ah, przegapiłam. Gra była w pełni kupiona na Originie w Polsce w języku Polskim. W 2015 przeprowadziłam się do UK i tu też nie miałam problemu z językiem bo Origin było świetna platforma, która pozwalała na zmianę języka. Gdy Ea App zastąpiło Origin simsy miałam wyłącznie w języku angielskim, bo jak to się tłumaczono Apka na PC korzysta z regionu, więc mieszkam w UK to mam tylko angielski. Nie mam pojęcia skąd się czeski wziął, ale szukając pomocy natknelam sie na Szkota który miał ten sam problem ale zero odpowiedzi. Wszystkie kroki zostały wykonane i teraz jak na złość gra nie chce się uruchomić w ogóle. 

Wiadomość 18 z 35 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★ Novice

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie tym problemem, będę czekać na informacje. Mam nadzieję, że może kolejna aktualizacja rozwiąże problem, skoro pojawił się po ej ostatniej z końca lutego. Pozdrawiam!

Wiadomość 19 z 35 (425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z językiem TS4

★★★ Novice

Mieszkam w UK ale podstawową wersję gry TS4 kupiłam w Polsce. Po zainstalowaniu aplikacji EA i TS4 Wszystko działało po Polsku, z czasem dokupiłam dodatki które również działały po polsku. Miesiąc temu aplikacja EA się zawiesiła i musiałam ją ponownie zainstalować i po zainstalowaniu i pobraniu ponownie TS4 i wszystkich dodatków gra była w języku angielskim bez możliwości zmiany języka podczas instalacji. Napisałam do EA na czacie i problem został rozwiązany, ktoś zmienił mi ten język w grze i wszystko było ok aż do dziś kiedy musiałam naprawić grę przez aplikację EA i znów gra jest w języku angielskim. Niestety dziś w EA czat mi nie pomogli ponieważ powiedzieli że gra została już zmieniona na język polski. DLACZEGO W TAKIM RAZIE MOJA GRA NIE DZIAŁA PO POLSKU? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Specjalnie kupiłam podstawkę z Polski żeby ta gra była w tym języku ale i tak zbyt długo się nie nacieszyłam.. 

Wiadomość 20 z 35 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem