Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

autor: funnyxtho
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z językiem w simsach

★★★ Newbie

Mam problem z simsami po pobraniu automatycznie ustawia się język czeski a w aplikacji ea ustawiony jest polski, dlaczego tak się dzieje?

Wiadomość 21 z 35 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★★ Newbie

Czy coś się zmieniło? Mam ten sam problem 

Wiadomość 22 z 35 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

Community Manager

Hej wszystkim, 

 

Zostałem poproszony o sprawdzenie czy opisany przez Was problem pojawia się nadal?

 

Podobnie jak poprzednio poproszę Was o:


  • Usunięcie gry z poziomu biblioteki gier.
  • Wyczyszczenie pamięci podręcznej EA app.  Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami
  • Ponowne zalogowanie się do aplikacji i upewnienie się, że język aplikacji został odpowiednio ustawiony. Jak zmienić język w EA app.
  • Ponową instalację gry. 
    • Jeśli podczas instalacji nie ma do wyboru z listy rozwijanej interesującego Was języka, który wcześniej był dostępny - poproszę Was o przesłanie zrzutu ekrany z dostępnymi językami. 

 

Wiadomość 23 z 35 (395 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★★ Novice

Odinstalowanie aplikacji i TS4 nic nie daje, kilkakrotnie uruchamiałam aplikacje podobnie, kilkakrotnie odzyskiwałam pamięć podręczną, kilka razy pisałam do supporta na EA, niestety tam nie potrafią pomóc. Ciągle tylko piszą że zgłoszą ten problem do techników itd, proszę być cierpliwym, obiecują że jak najszybciej zajmą się sprawą ale nic sie nie dzieje.. Rozumiem że mój problem może być związany z tym że mieszkam w UK jednad podstawka gry jest zakupiona w Polsce i przez ponad rok czasu gra działała w języku polskim bez problemu..

Wiadomość 24 z 35 (384 wyświetleń)

nie mozna zmienić języka na polski

★★★ Newbie

hej, mam taki problem jak chce zainstalować simsy i wybrac język jest tylko jeden preferowany angielski, chce zmienić na polski i nie moge nic z tym zrobic, moze wie ktos jak to naprawić ? 

Wiadomość 25 z 35 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★★ Newbie

Cześć,

zrobiłam dokładnie tak jak poradziłeś i nic. Po zmianie z Origin na EAapp mam smsy po angielsku, z tym, ze imiona, nazwa domu jest po polsku. Aplikacja po polsku, sama gra po angielsku. jakieś dodatkowe rady?

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 26 z 35 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★★ Newbie

Hej, u mnie problem dalej istnieje. Przy instalacji mam do wyboru wyłącznie język angielski. Będąc w Polsce zakupiłam w tym miesiącu dodatki do the sims 4 i wszystko przez podstawkę jest dostępne wyłącznie po angielsku. 

Wiadomość 27 z 35 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Otrzymałem informację, że w ostatnim czasie zostały wprowadzone poprawki mające na celu usunięcie tego problemu. 

 

Ponownie jak poprzednio poproszę Was o "odświeżenie" swojej instalacji i sprawdzenie czy istnieje możliwość zainstalowania gry w preferowanym języku. 


 

  • Usunięcie gry z poziomu biblioteki gier.
  • Wyczyszczenie pamięci podręcznej EA app.  Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami
  • Ponowne zalogowanie się do aplikacji i upewnienie się, że język aplikacji został odpowiednio ustawiony. Jak zmienić język w EA app.
  • Ponową instalację gry. 
    • Jeśli podczas instalacji nie ma do wyboru z listy rozwijanej interesującego Was języka, który wcześniej był dostępny - poproszę Was o przesłanie zrzutu ekrany z dostępnymi językami. 

 

Wiadomość 28 z 35 (307 wyświetleń)

Dot.: Jak zmienić język w simsach 4 ?

★★★ Novice

Hej. U mnie niestety nie pomogło, nadal mam do wyboru tylko język angielski ale obeszłam to inaczej. Wykupiłam VPN (próbowałam to wcześniej ale nie działało, teraz działa) więc włączyłam VPN na lokalizację POLSKA i wyczyściłam  pamięć podręczna i mam do wyboru język Polski. Może komuś się przyda taka i formacja. Pozdrawiam 🖐️

Wiadomość 29 z 35 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zmiana języka

★★★ Newbie

Po przejściu z Origin na ea app, gra The Sims 4 włącza mi się w języku rosyjskim zamiast w języku polskim. Czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić? Bo nie mogę tego zmienić w grze, a w aplikacji mam ustawiony język polski.

Wiadomość 30 z 35 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem