Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

autor: ollqwega
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

★ Novice

Hej, od pewnego czasu mam problemy z pielęgnowaniem roślin. Gdy rośliny wymagają np. odchwaszczania klikam interakcje aby sim się nimi zajął. Sim zaczyna odchwaszczać rośline i animacja pojawia się w kółko i w kółko i roślina nie jest odchwaszczona. Czy ma ktoś podobny problem?

Wiadomość 1 z 8 (384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

★★★ Newbie
@ollqwega mam to samo Frown
Wiadomość 2 z 8 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

Community Manager

Miałam podobną sytuację, ale z wszystkimi akcjami, które wyznaczałam mojej Simce - u mnie okazało się, że problemem był uszkodzony zapis gry. Po powrocie do wcześniejszego zapisu wszystko zaczęło działać.

 

Warto też rozważyć czy przyczyną tego problemu nie są mody -  Jak się pozbyć błędów w grze i problemów z modami.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 8 (368 wyświetleń)

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

Community Manager

Hej @ollqwega @joannawitekk 

 

Dajcie nam znać czy udało się Wam uporać z problemem. 

Wiadomość 4 z 8 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

★★★ Newbie

U mnie problem ten sam od jakiś 2 tyg, gram na ps4. To bardzo utrudnia gre, zwłaszcza przy duzych gospodarstwach. Simowie albo się zapętlają przy odchwaszczaniu (niezależnie czy robia to recznie odkurzaczem czy jest to ogrodnik/pracownik ranczerski i niezależnie od rodzaju doniczki) albo co w ostatnich 2 dniach jest częstsze raz próbują odchwaścić ale to nie przynosi efektów. Resetowanie konsoli i odpalanie gry od nowa nie przynosi efektów. Mam najnowsza aktualizacje.

Wiadomość 5 z 8 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

Community Manager

Na naszym angielskim forum znalazłam zalecenie, które warto przetestować u siebie. Tłumaczenie zamieszczam poniżej:

 

"Czasami umieszczenie roślin w schowku powoduje ich zresetowanie. Przejdź do trybu budowania i przenieś rośliny z chwastami do schowka. Wróć na chwilę do trybu życia, a następnie wróć do trybu budowania i umieść rośliny z powrotem tam, gdzie były, a następnie spróbuj odchwaszczać ponownie. "

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 8 (205 wyświetleń)

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @7653294 

 

Daj nam znać czy wskazówki od @EA_Kalina  okazały się pomocne. 

Wiadomość 7 z 8 (171 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z pielęgnowaniem ogrodu

★★★ Newbie

Schowanie roślin do schowka nic nie dało

Wiadomość 8 z 8 (150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem