Dot.: Problem z dodatkami w ea

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dodatkami w ea

★★ Novice

Na originie miałam wersję podstawową gry the sims 4 oraz kilka dodatków. Zalogowałam się poprzez tego samego e maila na nową platforme EA i nie mam ani gry podstawowej ani dodatków, pisze tam tylko że mogę pobrać a nie że je już posiadam. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 13 (1 769 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dodatkami w ea

★★ Novice

Dziękuje wszystkim za rozwiązanie problemu się zalogowałam na odpowiednie konto Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 13 (1 381 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dodatkami w ea

Community Manager

Hej @oficjalnamartyna 

Rozumiem, że w EA app logujesz się tymi samymi danymi co w Origin Standard smile Informacja dotycząca Pobrania gry/ dodatków nie oznacza błędu czy też braku dostępu do zakupionych przez ciebie produktów. Pobierz je na swój PC (bez dodatkowych opłat) i sprawdź czy wszystko działa po uruchomieniu TS4.

 

Więcej na temat EA app znajdziesz na naszej stronie - link

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 13 (1 721 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkami w ea

★★ Novice

Niestety mam troche inny proble. Standard smile 

Ponieważ jeszcze przed tym jak origin stał sie EA to miałam konto na originie na mojego maila i miałam tam moje dotatki itp. 

W tym samym czasie stworzyłam konto w EA na tego samego mailaco origin i teraz jestem tu zalogowana na to co założyłam jakby 

w EA i nie mam pojęcia co zrobić żeby miec jakby to konto z origina. Ale i tak dziękuje za pierwszą odpowiedź.

Wiadomość 3 z 13 (1 499 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@oficjalnamartyna

Kazde konto na Origin ma swój odpowiednik na EA ap - To są jakby dwa równolegle istniejace bliźniacze konta z tą samą zawartością zalozone na ta samą osobe na bazie tego samego maila i hasła.
Jesli pobralas te darmowa gre i wtedy zalozylas nowe konto EA na inny mail to oczywiscie nie jest jest to odpowiednik twojego starego konta EA

Jesli logujesz sie na te konto w identyczny sposob jak logowałas sie na stare konto na Origin to w dziale Kolekcja powinny byc wszystkie twoje dodatki kupione na Origin i jesli nie pobraly sie dotad to kliknij trzy kropki w prawym gornym rogu okladki The Sims4 i wybierz opcje "weryfikuj pliki gry"
Jesli tych dodatkow tam nie ma to skontaktuj sie z polskoim doradcą EA i poproś aby sprawdzil ci stare konto Origin i te nowe EA i ewentualnie uzupelnil te konto EA o brakujące dodatki
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

 

 

a tak do poratowania na dziś  choc nie uciekniesz w grudniu od koniecznosci przeksztalcenia konta Origin w konto EA pobierz sobie Origin stąd i zaloguj sie tam na swoje stare konto 

https://www.dm.origin.com/download

Pamietaj, ze aby uzywać jedna z tych platfoirm musisz byc wylogowana z drugiej. bo  nie moga byc otwarte jednocześnie 

Wiadomość 4 z 13 (1 482 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

★★ Novice

dziekuje za odpowiedź 

Zainstalowałam origina i zalogowałam sie przez maila to zalogowało mnie na to konto bez dodatków i bez simsów 

(takei jakie mam na ea) później zalogowałam się na to samokonto na originie ma takiego samego maila tylko inną nazwę 

i zalogowałam sie przez nazwę (ID) i miałam normalnie te simsy. I teraz nie wiem o co chodzi.

 

Wiadomość 5 z 13 (1 463 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodatkami w ea

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@oficjalnamartyna

No to sprawa sie wyjaśniła . "Adres mailowy z inną nazwą" to nie jest ten sam adres mailowy z ktorym mialas zwiazane swoje stare konto Origin.
To tak jakbys miała dowóed osobisty z innym nazwiskiem, pokazała go w banku i zażądała aby ci pokazano konto kogoś kto ma inne nazwisko
Do logowania musisz uzyc adresu mailowego DOKŁADNIE takiego samego jaki podałas rejestrujac grę po raz pierwszy i zakładając konto na Origin. Nie wolno w nim zmienić ani jednej literki.
Jesli utraciiłaś ten stary adres mailowy, bezpowrotnie, a masz jeszcze choc część kodow do zakupionych gier skontaktuj sie z polskim biurem EA i popros aby ci pomogli.

(Choc ja to raczej czarnow widzę - jak nie masz dowodu osobistego na podstawie którego zakładałaś  konto, to w żadnym banku raczej nie uzyskasz dostępu do pieniędzy)
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Wiadomość 6 z 13 (1 446 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

Community Manager

Hej @oficjalnamartyna 

Super, że w trakcie rozmowy z @kreatora udało się ustalić, że masz 2 oddzielne konta (o różnych ID). Poprzez EA app możesz się zalogować na każde z nich - zaznacz wówczas w aplikacji, że chcesz się logować poprzez EA ID.

EA id logowanie.PNG

 

Poniżej zamieszczam artykuł zawierający wyjaśnienia na temat Co zrobić w przypadku omyłkowego założenia drugiego konta EA.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

 

 

  

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 13 (1 394 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

★★ Novice

Dziękuje wszystkim za rozwiązanie problemu się zalogowałam na odpowiednie konto Standard smile

Wiadomość 8 z 13 (1 382 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

Community Manager

Fantastycznie Cieszę się, że się udało @oficjalnamartyna 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 9 z 13 (1 375 wyświetleń)

Dot.: Problem z dodatkami w ea

Community Manager
Wiadomość 10 z 13 (1 332 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem