Płatność Przelewy24

autor: tarnaawa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Płatność Przelewy24

★★ Novice

Cześć. Mam problem z zakupem pakietu rozgrywki przez Origin na MacBook. Próbuje zapłacić przez Przelewy 24, ale ciągle mieli stronę zarówno przez aplikację jak przez internet. Czy jest jakaś rada na to? Z góry dziękuję za odpowiedzi Standard smile

Wiadomość 1 z 4 (750 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Płatność Przelewy24

Hej @tarnaawa 

 

Przypuszczalnie jest to wina serwera Przelewy 24 , może mają jakiś błąd na stronie, lub serwer jest obciążony. Poczekaj pół godziny, jeżeli nadal  będzie występował problem, nie pozostanie Ci nic innego jak skontaktować się z Przelewy 24.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (741 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Płatność Przelewy24

Hej @tarnaawa 

 

Przypuszczalnie jest to wina serwera Przelewy 24 , może mają jakiś błąd na stronie, lub serwer jest obciążony. Poczekaj pół godziny, jeżeli nadal  będzie występował problem, nie pozostanie Ci nic innego jak skontaktować się z Przelewy 24.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (742 wyświetleń)

Dot.: Płatność Przelewy24

Community Manager

Hej @tarnaawa 

 

Daj znać czy wraz z upływem czau nastąpiła poprawa a może wykorzystanie innej metody płatności pomogło?

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 4 (731 wyświetleń)

Re: Płatność Przelewy24

Community Manager

@tarnaawa Nie zapomnij oznaczyć postu @danuta720 jako rozwiązanie, jeśli pomógł w Twoim przypadku. Daj znać w razie dodatkowych pytań. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 4 (602 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem