Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

autor: dolorinsan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

★★ Novice

Hej, prawdopodobnie po aktualizacji albo zainstalowaniu Kryształowe Cudeńka nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki, nie mogę do niej podróżować,nie mogę załadować save'ów z rodzinami zapisanymi w Wierzbowej Zatoczce- gra ładuje się w nieskończoność Frown Posiadam wszystkie dodatki i każdy inny świat wyświetla się prawidłowo, nie mam żadnych modów w grze, jedyne CC to te pobrane z galerii, próbowałam naprawić grę wg wszystkich poradników- naprawianie gry, usunięcie folderu The Sims 4, włączenie nowej gry na czysto (tutaj problemu nie ma- Wierzbowa Zatoczka wyświetla się prawidłowo) i kopiowanie ze swojego folderu po kolei każdego pliku do nowopowstałego folderu The Sims 4, wyłączanie antywirusa itp. problem pojawia się ewidentnie po wklejeniu swoich save'ów, save od najstarszych kopiowane pojedynczo czy przerzucone razem uaktywniają ten problem, załączam zdjęcie błędu oraz swoich folderów i plików z The Sims 4, dodatkowo, po zakupieniu stołu jubilerskiego rodzinie z Glimmerbrook, dwa razy wyrzuciło mi grę po kilku minutach, jeśli stołu nie zakupię, nie wyrzuca z gry, po tym incydencie zorientowałam się, że Wierzbowa Zatoczka wyświetla się jako biały ekran, jesteście w stanie mi pomóc czy czeka mnie przeprowadzka wszystkich rodzin do nowej gry ?? Frown

Wiadomość 1 z 6 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

★★ Novice

Nie pomogło niestety, walka trwała, ale jednak zakończyła się przeniesieniem rodzin do nowej, czystej gry i wszystko wróciło do normy Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (83 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Oto kilka sugestii, które mogą Ci pomóc rozwiązać problem:

  1. Sprawdź zgodność dodatków: Upewnij się, że wszystkie dodatki, w tym Kryształowe Cudeńka, są zainstalowane w sposób zgodny z zaleceniami producenta. Niektóre konflikty mogą wystąpić, gdy dodatki są niezgodne ze sobą lub z wersją gry.

  2. Usuń zawartość folderu "Mods": Nawet jeśli nie masz zainstalowanych modów, warto sprawdzić, czy w folderze "Mods" nie ma przypadkiem jakichś plików, które mogą powodować problemy. Czasem pliki CC z galerii mogą być źródłem problemów.

  3. Sprawdź zgodność zapisanych gier: Może istnieć konflikt między zapisanymi grami a nowszymi aktualizacjami lub dodatkami. Spróbuj utworzyć nową grę bez zapisanych danych i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli nie, problem może leżeć w konkretnych zapisanych grach.

  4. Przeprowadź naprawę gry przez Origin: Wejdź do aplikacji Origin, wybierz opcję "Moje gry biblioteka", kliknij prawym przyciskiem myszy na grę The Sims 4, a następnie wybierz "Napraw". To może pomóc w naprawie ewentualnych uszkodzeń w plikach gry.

  5. Skontaktuj się z pomocą techniczną: Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie zadziała, warto skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry, aby uzyskać dalsze wskazówki i wsparcie.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomoże, możliwe, że będziesz musiał przenieść rodzinę do nowej gry. Jednakże zawsze warto spróbować różnych opcji naprawy, zanim podejmiesz taką drastyczną decyzję.

 

[edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 2 z 6 (204 wyświetleń)

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

Community Manager

Hej @dolorinsan 

 

Daj nam znać czy udało Ci się uporać z problemem na podstawie wskazówek od @IsaaScar Standard smile 

Wiadomość 3 z 6 (100 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

★★ Novice
@IsaaScar Hej, dziękuję za podpowiedzi, niestety problemu nie udało się rozwiązać, przeniosłam moje rodziny do nowej gry i problemu nie ma i znowu można mieszkać w Wierzbowej Zatoczce Wink
Wiadomość 4 z 6 (84 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

★★ Novice

Nie pomogło niestety, walka trwała, ale jednak zakończyła się przeniesieniem rodzin do nowej, czystej gry i wszystko wróciło do normy Standard smile 

Wiadomość 5 z 6 (84 wyświetleń)

Dot.: Nie wyświetla się mapa Wierzbowej Zatoczki- biały ekran

Community Manager

Dzięki za informację @dolorinsan, oznaczę Twój post jako rozwiązanie Standard smile

 

Jeśli znajdziesz chwilę, może podziel się z nami perypetiami Twoich Simsowych rodzin w Kreatywnej Przestrzeni Standard smile 

Wiadomość 6 z 6 (66 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem