Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

autor: MariiKlim
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac/ Epic games store

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Moi drodzy,
Wiem że już jakiś czas większość z nas boryka się z problemem niedziałających TheSims4 na Mac, po połączeniu kont z EpicGames... Znalazłam rozwiązanie, co prawda nie obyło się bez ofiar. Musicie napisać do pomocy ea z zakresu Origi (najlepiej chat) z prośbą o usunięcie PODSTAWOWEJ wersji gry (tej z dopiskiem epic games). Ja przed chwilą to zrobiłam i chociaz usunęło mi dodatki dodane przez epic games to wszystko inne zostało i gra działa!! Może nie od razu się dogadacie (nie wiem, może miałam pecha, ale mnie zajęło to miesiąc), ale ostatecznie będzie działać. Tylko podkreślam, że usunięte zostaną też dodatki z epic games. Wink 
Miłego grania

Dla przypomnienia, albo dla tych, którzy nie wiedzą czy to rozwiązanie im też pomoże, wklejam tu moją historię problemów z grą: 
"po połączeniu mojego konta z Epic games store, zaczęłam mieć w bibliotece 2 wersje The Sims: jedna z dopiskiem "Epic games Store", druga to ta którą już miałam na moim koncie Origin od początku (pierwszy screen). Nie miałam zainstalowanej na macu aplikacji "Epic games store", bo to konto miałam na drugim komputerze, z systemem windows, ale od początku te dwie wersje gry wydawały mi się dziwne. Jednak wszystko działało poprawnie i gra otwierała się normalnie (najwidoczniej z użyciem tej drugiej wersji, bez epic games). Ostatnio, chyba tydzień temu, zaczął wyświetlać się komunikat, że gra nie może się otworzyć, bo nie mam lounchera epic games store. Zainstalowałam go więc, ale gra oczywiście nie mogła sie otworzyć, bo wersja The sims z epic games store działa tylko na systemie windows.
Próbowałam później: zresetować origin, odinstalować i ponowanie odinstalować origin, odinstalować epic games, usunąć i zainstalować ponownie The sims oraz ostatecznie rozłączyłam moje konto origin z kontem epic games.  Nie muszę chyba dodawać, że nic nie pomogło - gra dalej się nie otwiera, a teraz już nawet nie pobiera i nie instaluje. Co więcej, dalej mam dwie wersje gry na koncie, z czego po kliknięciu w tą wersję bez napisu "Epic games store" nie wyświetla się nic (drugi screenshot), jakby w ogóle nie była dostępna."
Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 13 (1 224 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

Community Manager

Hej @MariiKlim 

 

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem i opisałaś kroki, które Ci pomogły +XP.

Przypięłam Twój wpis do głównej tablicy, aby był widoczny dla szerszej grupy graczy.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 13 (1 202 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★ Apprentice

Dzięki Wink Mam nadzieję, że to pomożeStandard smile

Wiadomość 3 z 13 (1 177 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★★ Novice

Hej, co im napisałaś, że Ci pomogli? Ja nie mam już siły i cierpliwości-walczę od miesiąca...

Wiadomość 4 z 13 (1 103 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★ Novice

Ja pisałam do nich z 10 razy, niestety ignorują moje prośby.

Wiadomość 5 z 13 (1 082 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

@7997626mam tak samo, napisali, że nie da się usunąć i mogę sama ukryć grę. jak napisałam, że to nie rozwiązuje mojego problemu odesłali link jak ukryć grę w Origin xD zapłacić za grę koło 1000 zł i nie móc w nią grać przez 5 miesięcy to jakiś nieśmieszny żart..

Wiadomość 6 z 13 (1 071 wyświetleń)

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★ Apprentice
@karinaaak U mnie to też był proces więc rozumiem oburzenie... Ja nie opisywałam sytuacji, tylko po prostu poprosiłam o usunięcie gry z biblioteki. Najpierw zapytałam czy mogą to zrobić, a po podaniu danych mojego konta itp udało się. Trafiłam akurat na miłą konsultantkę. I też nie pomagali mi na początku przez miesiąc, ale w końcu za którymś razem się udało! Standard smile
Wiadomość 7 z 13 (921 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★★ Novice

Dzięki! Ostatecznie po ponad miesiącu też się udało. Ale trwaaaało to bardzo długo, wielokrotnie opisywałam to samo, kopiowałam już potem jedną i tą samą wiadomość. Raz przez to jeden konsultant nawet wyrzucił mnie z czatu, bo nie chciałam mu streścić problemu w jednym zdaniu, więc dla mnie EA Help jest totalną pomyłką niestety... Ostatecznie jednak sprawa zakończona Standard smile

Wiadomość 8 z 13 (916 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★ Apprentice
@karinaaak Haha, znam to doskonale. I tak, zgadzam się, że jest to pomyłka... Nie wiem, może to tylko problem z polskimi użytkownikami, ale tak czy siak wymaga naprawy :/ Cieszę się że się udało!
Wiadomość 9 z 13 (913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie problem - a rozwiązanie problemu z thesims4 na Mac

★ Apprentice
@lelkusia To nie prawda, mogą usunąć! Wiem, ciężko się z nimi dogadać -sama przez to przechodziłam... Ale za którymś razem się uda! Spróbuj nie opisywać problemu tylko wprost napisać, że chcesz usunąć taką i taką wersję gry, bo blokuje Ci uruchamianie. Powinno się udać. Wysłałam Ci też wiadomość na priv
Wiadomość 10 z 13 (911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem