Dot.: Nie mogę pobrać dodatku na ps4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę pobrać dodatku na ps4

★★★ Newbie

Dzień dobry, kilka dni temu zakupiłam dodatek psy i koty oraz do nich akcesoria przez grę the Sims 4 na konsoli. Gdy chciałam pobrać oba dodatki, to weszłam do sklepu store (bo zawsze tak pobieram dodatki) i wyszukałam psy i koty i akcesoria, ten jakby pakiet. Gdy go znalazłam pokazało mi tylko omówienie, nie było opcji "pobierz", więc postanowiłam poszukać osobno, i znalazłam jedynie dodatek akcesoria i on faktycznie się pobrał, natomiast drugi same psy i koty w sklepie się nie wyświetlają i nie mam jak ich pobrać. Chyba że istnieje inna metoda pobrania, ale nie wiem.. gdy weszłam w sklep, zanim weszłam w zestaw wyświetlił mi się normalnie do kupienia. Natomiast w grze, akcesoria są posiadane a psy i koty do pobrania..

Wiadomość 1 z 3 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę pobrać dodatku na ps4

Community Manager

Hej @Miilky_Star 

 

Na start wyłącz konsolę i odłącz ją od zasilania na 3 min. Po tym czasie sprawdź czy zawartość jest odblokowana  i dostępna z poziomu gry. W przypadku dalszych problemów przywróć licencje.

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (282 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę pobrać dodatku na ps4

Community Manager

Hej @Miilky_Star 

 

Na start wyłącz konsolę i odłącz ją od zasilania na 3 min. Po tym czasie sprawdź czy zawartość jest odblokowana  i dostępna z poziomu gry. W przypadku dalszych problemów przywróć licencje.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (283 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę pobrać dodatku na ps4

Community Manager

Hej @Miilky_Star 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @EA_Kalina

Wiadomość 3 z 3 (197 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem