Mody mi się usunęły po aktualizacji

autor: 9316723
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mody mi się usunęły po aktualizacji

★★★ Newbie

Pomocy! Zaaktualizowakam the sims 4 i usunęły mi się wszystkie mody, próbowała mody dać na pulpit i dać znowu do folderu mods (jak coś mam Windows 7) i nie działa pobrałam nowe mody i wklejiłam do folderu nadal nie ma nawet komunikatu ze się pojwialy a mam zaznaczone ze dostaw w the sims 4 ma się pojawić po uruchomieniu po aktualozacj8 i wejściu w grę pojawił mi się komunikat ze coś zostało usunięte w ea app pomocy szybko 

Wiadomość 1 z 3 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mody mi się usunęły po aktualizacji

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@9316723

Mody
Czy zaznaczona opcja w grze "Wlacz modyfikacje" nie usuwa sie sama z siebie przypadkiem? I za kazdym razem jak otwierasz opcje gry to ona znowu jest nie zaznaczona? Daj znac jesli masz taki obiaw

Dostawy :
U mnie ani u moich znajomych żadna darmowa dostawa nie pojawila się ostatnio.

 

Komunikat:

Jesli dosytajesz jakis komunikat to o ile go pamietasz napisz dokladnie o co w nim chodziło. Przy wejsciu w gre czasem die dostaje takie dziwne komunikaty o usunietych objektach jesli dany dom byl zbudowany na przyklad przy uzuciu MOO , jesli byly w nim oniekty z dodatku jakiego nie posiadasz, Albo Jesli sim uzywal CC ktore staly sie nieaktualne po aktuallizacji. Na rozgrywke to wpływu zadnego nie ma.

 

Wiecej o problemach z modami w tym poradniku 

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (568 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mody mi się usunęły po aktualizacji

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@9316723

Mody
Czy zaznaczona opcja w grze "Wlacz modyfikacje" nie usuwa sie sama z siebie przypadkiem? I za kazdym razem jak otwierasz opcje gry to ona znowu jest nie zaznaczona? Daj znac jesli masz taki obiaw

Dostawy :
U mnie ani u moich znajomych żadna darmowa dostawa nie pojawila się ostatnio.

 

Komunikat:

Jesli dosytajesz jakis komunikat to o ile go pamietasz napisz dokladnie o co w nim chodziło. Przy wejsciu w gre czasem die dostaje takie dziwne komunikaty o usunietych objektach jesli dany dom byl zbudowany na przyklad przy uzuciu MOO , jesli byly w nim oniekty z dodatku jakiego nie posiadasz, Albo Jesli sim uzywal CC ktore staly sie nieaktualne po aktuallizacji. Na rozgrywke to wpływu zadnego nie ma.

 

Wiecej o problemach z modami w tym poradniku 

https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/td-p...

Wiadomość 2 z 3 (569 wyświetleń)

Dot.: Mody mi się usunęły po aktualizacji

Community Manager

Hej @9316723 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @kreatora 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (451 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem