Błąd w grze

autor: XxXDragonDuncanx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd w grze

★★★ Newbie

Witam. Posiadam The Sims 4 na konsoli PS5. Mam dwa zauważone przeze mnie błędy, chociaż ten pierwszy może być po prostu sprawą genetyki, lecz moi Simowie jeden ma czarne włosy drugi blond, a dzieci mają brązowe włosy, o co chodzi ?

 

Drugi błąd polega, że nie działają interakcje: kąpiel, karmienie na stołku dla małych dzieci czy kładzenie simów do snu. Na szczęście toodler może sam sobie wziąć jedzenie z blatu, czy położyć się do łóżka, ale to muszę go teleportować blisko łóżka.

Oprócz tego nie wiem czy to błąd, ale noworodki strasznie często albo są głodne albo mają brudną pieluchę. 

 

Nie wiem, czy jestem samoistnie naprawić grę jak w wersji na EA app, bo jak pisałam gram na PS5. 

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 3 (295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w grze

 

Hej @XxXDragonDuncanx 

 

Niestety nie gram na konsoli, ale znalazłam ten komentarz - może pomoże on rozwiązać Twoje problemy z grą.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (262 wyświetleń)

Dot.: Błąd w grze

Community Manager

Hej @XxXDragonDuncanx 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @danuta720 Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (149 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem