Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

autor: masloorzechowe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewanej awarii"

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Jak w tytule - jeśli jest włączone automatyczne logowanie to wywala się od razu, jak wyłączone to po logowaniu. Próbowałam już wszystkiego czyszczenia, reinstalacje, kasowanie folderów, reinstalacja C++, ustawienia karty sieciowej.... Pokazuje się okno "aplikacja uległa niespodziewanej awarii". Jakieś 2-3 tygodnie temu wszystko było ok, nic w komputerze w międzyczasie nie było zmieniane

Wiadomość 1 z 8 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu

Community Manager

Hej @masloorzechowe 

 

Dzięki za Twój post oraz listę kroków, które masz już za sobą.

 

Na start  sprawdź aktualizacje systemu i pobierz najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej. Dodatkowo sprawdź aktualizacje aplikacji EA, uruchamiając program EAUpdater: C:\Program Files\Electronic Arts\EA Desktop\EA Desktop\EAUpdater.exe 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 8 (496 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu

★★★ Novice

Próbowałam już to wszystko też. Kiedy naprawicie aplikację albo umożliwicie uruchamianie gier bez niej?

Wiadomość 3 z 8 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

Community Manager

Dzięki za update. Sprawdź jeszcze  spójność systemu pod kątem błędów za pomocą kontrolera plików systemowych a także 

utwórz na komputerze nowe konto administratora i z jego poziomu przeinstaluj EA app oraz NAPRAW grę. Grę uruchamiaj z Biblioteki EA app, nie zaś z pliku na Pulpicie.

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 8 (414 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

★★★ Novice

Po wielkich trudach udało mi się jednak odpalić grę ale tylko w trybie offline przy fizycznie wyłączonym internecie - może to jest jakaś podpowiedź? Aplikacja EA oczywiście nadal się wywala zaraz po logowaniu

Wrzuciłam teraz to skanowanie ale nie mam dużych nadziei...

Wiadomość 5 z 8 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

★★★ Novice

Niestety to też nie pomogło - narobiło mi tylko bałaganu na komputerze i usunęło mi jedyne obejście aplikacji EA jakie miałam więc można powiedzieć, że teraz to jest nawet gorzej

Wiadomość 6 z 8 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

Community Manager

Daj znać czy EA app był uruchamiany z poziomu nowego konta administratora Windows. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 8 (306 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja EA crash zaraz po logowaniu "aplikacja uległa niespodziewa

★★★ Novice

Był przeinstalowywany i uruchamiany z nowego konta - to też nie pomogło. Poddałam się. Zostaję przy instalowaniu gier przez starego origin i uruchamianiu w trybie offline

Wiadomość 8 z 8 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem