Niejasny opis paczek

autor: Gotr3kk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Niejasny opis paczek

[ Edytowane ]
★ Guide

"Chciałabym wyjaśnić, że nowych zawdników przyznano wyłącznie graczom, którzy spełnili określone kryteria."

Aha a Ci co nie spełnili a je dostali? Nawet nie żartujcie, ile osób sie przyznało ze nie otworzyło żadnej paczki a dostało 20+ picków, youtuberzy mówią wprost że powinni dostac 5 a dostali po 30 a Ci co otworzyli nie dostali żadnej. 

Rozumiem że im ktos bardziej medialny tym więcej dostał czy jak? @EA_Kalina 

Wiadomość 81 z 90 (310 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Niejasny opis paczek

★★★ Newbie

U mnie ten sam problem mogę rekompensatę

Wiadomość 82 z 90 (305 wyświetleń)
0 Kudo

Paczka za 500k z ikoną

★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Która wersja systemu operacyjnego Windows zainstalowana jest na Twoim komputerze? Windows 10
Model karty Nvidia lub AMD Gtx 1650 super
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16 gb
Czy problem pojawia się podczas korzystania z EA app? Tak
Prześlij nam identyfikator narzędzia zgłaszania błędów EA app. Korzystanie z narzędzia zgłaszania błędów EA w EA app.
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 07/06/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Nie dokończyć pamiętam lecz chyba między 15.00 a 18.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wejść w sklep w fifie 23
Co się dzieje? Kupiłem paczkę za 500k która była błędnie opisana. Pisało " zawiera 1 ikonę toty, urodzinową ikonę lib ikonę mistrzostw świata 90+, a także 50 kart 81+. Problem istnieje w początku opisu ponieważ podczas kupywania tej paczki myślałem że dostanę 1 ikonę toty oraz ikonę mistrzostw świata lub urodzinową lecz paczka ta nie spełniła moich oczekiwań. Czekam na odpowiedź i jeżeli oczywiście można jakąś rekompensatę. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia
Co powinno się stać? Powinienem dostać ikonę toty

Niestety nie mam zrobionego zdjęcia

Wiadomość 83 z 90 (282 wyświetleń)
0 Kudo

Nieprawodłowy opis player picków za FC

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Steam-PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Która wersja systemu operacyjnego Windows zainstalowana jest na Twoim komputerze? Windows 10
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia GeForce GTX 960
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Czy problem pojawia się podczas korzystania z EA app? Nie
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Rafalekgigaszef
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FUT: Finał
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 10.06.2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00:45
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy wejść w nagrody dostępne w Fut Champions.
Co się dzieje? Otrzymałem nagrody za Mistrzostwa FUT. Nazwa jest błędna, więc wprowadza w błąd przez co nie wiadomo, o co się gra. Dostałem w pickach wybory ze wszystkich lig, mimo że w paczkach są TOTS Ultimate. W dodatku jeden pick miał 4 wybory, a drugi już tylko 2. Nie było to opisane w nazwie player picku. Nazwa zamiast tego brzmiała PlayerPickItemDesc23_4326. Może w EA wiadomo co to oznacza, ale my gracze nie powinniśmy się musieć domyślać.
Co powinno się stać? Sprawa powinna zostać wyjaśniona, naprawiona oraz przydzielona rekompensata.

Otrzymałem nagrody za Mistrzostwa FUT. Nazwa jest błędna, więc wprowadza w błąd przez co nie wiadomo, o co się gra. Dostałem w pickach wybory ze wszystkich lig, mimo że w paczkach są TOTS Ultimate. W dodatku jeden pick miał 4 wybory, a drugi już tylko 2. Nie było to opisane w nazwie player picku. Nazwa zamiast tego brzmiała PlayerPickItemDesc23_4326. Może w EA wiadomo co to oznacza, ale my gracze nie powinniśmy się musieć domyślać.

Wiadomość 84 z 90 (317 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Jak widać zakończony nieskutecznie, podczas trwania błędu kupiłem około 10 paczek a mojej rekompensaty dalej nie ma, otrzymałem PP za FUT z Ligue 1 a PP z błędnie opisanych paczek jeszcze nie. 

Wiadomość 85 z 90 (275 wyświetleń)
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@EA_KalinaO jakich kryteriach pani pisze? Kryterium jest jasne jak słońce - ktoś kupił źle opisaną paczkę lub nie kupił!!! Co tu jest do badania? Chyba macie wgląd do kont graczy aby sprawdzić kto dokonał takowego zakupu lub nie. Najśmieszniejsze jest to że rekompensaty dostało wielu graczy, którzy paczki nie kupiło a sporo graczy, którzy paczkę zakupiło rekompensaty nie otrzymało. A jeśli gracz kupił paczkę za fifa points, które kupił za prawdziwe pieniądze, został wprowadzony w błąd złym opisem i nie otrzymał zwrotu to w świetle prawa konsumenta został oszukany i może teoretycznie iść z tą sprawą do sądu. Kolejna duża kompromitacja ze strony EA i pewnie znowu zostanie zamieciona pod dywan jak w przypadku sprzedaży kart przez pracowników EA w FIFIE 21.

Wiadomość 86 z 90 (278 wyświetleń)
0 Kudo

★ Guide

Jakiś typ dał zdjecie chatu z supportem gdzie powiedzieli ze rekompensaty były przyznawane randomowo. Tyle mozna powiedzieć w tym temacie.

Wiadomość 87 z 90 (249 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Novice
@EA_Kalina Paczka została przeze mnie zakupiona a rekompensaty nie otrzymałem...
Wiadomość 88 z 90 (242 wyświetleń)
0 Kudo

★★★★ Novice
@EA_Kalina cześć, mam pytanie czy będzie przyznana rekompensata za błędny opis paczki za 15k podczas tots serie A
będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
Wiadomość 89 z 90 (149 wyświetleń)
0 Kudo

Niejasny opis paczek

★★★ Newbie

Niejasny opis paczek ktory tez mnie spotkal

Wiadomość 90 z 90 (129 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA