Brak możliwości zatwierdzenia SBC, zamiany duplikatu, wysłania na listę transfeą

autor: vibezolek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości zatwierdzenia SBC, zamiany duplikatu, wysłania na listę transfeą

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? [edit: email address removed]
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12/09/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Sprawdzić konto
Co się dzieje? Problem z SBC i zawodnikami z duplikatów
Co powinno się stać? Powinno wszystko działać

Mam problem z zatwierdzeniem SBC o pick FUTTIES (drugi skład 89), cały czas wyskakuje że nie udało się wysłać składu. Problem jest na aplikacji, na konsoli i na web appie.

Podejrzewam, że zbugowała się lista zawodników nieprzypisanych. Nie mogę żadnego z nich zamienić (duplikaty), ani wysłać na listę transferową.

Nie mogę również wystawić żadnego zawodnika na sprzedaż.

Proszę o możliwie szybką pomoc.

Wiadomość 1 z 21 (905 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości zatwierdzenia SBC, zamiany duplikatu, wysłania na listę tr

[ Edytowane ]
Community Manager

Aktualizacja

Dzięki raz jeszcze za wasze zgłoszenia. Nasz zespół potwierdził, że problem został już rozwiązany. 

Wszystkie funkcje gry powinny być już dostępne. 

Dzięki za zgłoszenie nam tego problemu.

Nasz zespół aktualnie analizuje przyczyny problemów z Ultimate Team, w tym błędów podczas szybkiej sprzedaży, ukończenia SBC i ogólnego dostępu do FUT. 

Polecam też śledzić nasz oficjalny kanał : https://twitter.com/EASFCDirect/status/1701887981802406267

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 13 z 21 (1 219 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd wysyłania składu za paczke

★★★ Newbie
@EA_Kalina Mam ten sam problem nie mogę zrobić żadnego sbc i wymienić duplikatów przez której nic nie mogę zrobić w sklepie typu otworzyć paczki
Wiadomość 2 z 21 (810 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości zatwierdzenia SBC, zamiany duplikatu, wysłania na listę tr

★★★ Newbie

Też mam ten problem 

Wiadomość 3 z 21 (881 wyświetleń)

★★★★★ Newbie

Mam ten sam problem, nie mogę zaakceptować przepalonych duplikatów ani ich sprzedać

Wiadomość 4 z 21 (876 wyświetleń)

Dot.: Błąd wysyłania składu za paczke

★★★★★ Newbie

Mam podobny problem ale wysłałem skald. Tylko nie mogę teraz dodać przepalonych duplikatów do składu ani ich sprzedać. 

Wiadomość 5 z 21 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z szybką sprzedarzą, otwieraniem paczek, SBC, i graniem meczy

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Która wersja systemu operacyjnego Windows zainstalowana jest na Twoim komputerze? windows 10
Model karty Nvidia lub AMD geforce gtx 1660 s
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Czy problem pojawia się podczas korzystania z EA app? Nie
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13/09/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 7:00-9:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? EET (ART) - GMT + 2:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Najlepszą opcją byłoby usunięcie duplikatów które zalegają mi w sklepie i przywrócenie możliwości robienia sbc, grania meczy itd.
Co się dzieje? Chciałem użyć szybkiej sprzedaży na moich duplikatach ale po kliknieciu wyświetliło mi sie to co jest widoczne na załączniku, i nie mam pojecia jak to naprawić. Przez ten błąd nie moge ani otworzyć paczek, ani zagrać meczu, ani zrobić jakiegokolwiek SBC.
Co powinno się stać? Czy jest jakiś sposób aby zquicksellować duplikaty i przywrócić mi dostęp do sbc, meczy oraz sklepu?

Jak już wyżej pisałem, nie mam pojęcia dlaczego cos takiego się stało, wydarzyło mi się tos pierwszy raz i nie wiem co zrobić.

Wiadomość 6 z 21 (911 wyświetleń)

Dot.: Problem z szybką sprzedarzą, otwieraniem paczek, SBC, i graniem meczy

★★★ Newbie

Mam to samo w sklepie mam do sprzedania styl gry cień ale nie mogę go sprzedać zagrac meczu ani nic.

Wiadomość 7 z 21 (903 wyświetleń)

błąd w grze

★★★ Newbie

Nie mogę nic zrobić w grze, kiedy robie sbc karty nie znikaja z klubu, nie moge quicksellowac duplikatow zagrac meczu, a i odebrac zadnych zadan. zaczelo sie na companion, kiedy chciałem zrobic sbc i nie zabralo mi kart z klubu.

Wiadomość 8 z 21 (865 wyświetleń)

Dot.: Problem z szybką sprzedarzą, otwieraniem paczek, SBC, i graniem meczy

★★★ Newbie

Mam ten sam problem mam do sprzedania duplikaty ale nie mogę tego zrobić proszę o pomoc. 

Wiadomość 9 z 21 (887 wyświetleń)

Bład podczas robienia SBC/ Karty nie usuwają sie z klubu

★ Novice

Cześć, robiłem przed chwilą SBC na telefonie, dokładnie 85x10, po czterech wykonaniach SBC zorientowałem się, że spaliłem Sommera ale nie zniknął,  paczki zostały mi przyznane ale karty które przepaliłem zostały w klubie, co mogę zrobić, żeby uniknąć w tym wypadku bana? Zrobiłem to nieumyślnie a paczek nie otworzyłem i chciałbym was zapytać, czy mogę to gdzieś zgłosić czy mam spodziewać się bana? 

Wiadomość 10 z 21 (894 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem