Dot.: zmienić nick

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zmienić nick

★★★ Newbie

hej ogólnie długo nie używałem konta zmieniłem sobie EA ID i mam jakiś 2 nick który totalnie mi sie nie podoba i jak moge to zmienić? prosze bo to taki cringe ze mnie skreca.

Wiadomość 1 z 3 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zmienić nick

Community Manager

Hej @nexuzlaczkiem 

 

Na stronie do zarządzania swoim kontem EA, możesz edytować swoją nazwę konta EA, czyli EA ID. 

 

Warto pamiętać, że inne nazwy mogą być związane z innymi platformami, takimi jak Xbox, PSN czy Steam. Jeśli chcesz zmienić swoje ID na tych platformach, sugeruję sprawdzić na ich stronach czy istnieje taka możliwość.

 

Ważne jest również, abyś wiedział, że nie zawsze możemy zmieniać ID, które zostało stworzone przy uruchamianiu naszych starszych tytułów. W takich przypadkach, niestety, nie będzie możliwości zmiany ID.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (430 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zmienić nick

Community Manager

Hej @nexuzlaczkiem 

 

Na stronie do zarządzania swoim kontem EA, możesz edytować swoją nazwę konta EA, czyli EA ID. 

 

Warto pamiętać, że inne nazwy mogą być związane z innymi platformami, takimi jak Xbox, PSN czy Steam. Jeśli chcesz zmienić swoje ID na tych platformach, sugeruję sprawdzić na ich stronach czy istnieje taka możliwość.

 

Ważne jest również, abyś wiedział, że nie zawsze możemy zmieniać ID, które zostało stworzone przy uruchamianiu naszych starszych tytułów. W takich przypadkach, niestety, nie będzie możliwości zmiany ID.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (431 wyświetleń)

Dot.: zmienić nick

Community Manager

Hej @nexuzlaczkiem 

 

Daj nam znać czy masz dodatkowe pytania. 

Wiadomość 3 z 3 (395 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem