problemy z wejściem na origin na sims 4

autor: Marina0213
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problemy z wejściem na origin na sims 4

★ Novice

Nie wiem co się dzieje, ale jest to denerwujące,   wyskakuje mi okienko z logowaniem się i informuje że sesja minęła, ok, próbuję się zalogować, ale okazuje się  że nie działa moje hasło i już  chyba  z 4 czy 5 dzień  zmieniam te hasła i na nowym haśle mogę wejść na starym  "sesja minęła" co się dzieje z origin, naprawcie  te błędy bo nie idzie grać i  człowiek się zniechęca... a w sumie mam dość tej "mijającej sesji" i chcę grać normalnie.... druga sprawa, co się dzieje z simami, mimo poleceń stoją w bezruchu choć blokad ani przeszkód na drodze nie mają. Proszę dajcie  grać  normalnie i cieszyć się grą a  nie frustrować na samym wejściu do gry.....

 

Wiadomość 1 z 3 (1 190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problemy z wejściem na origin na sims 4

Hero (Retired)
@Marina0213

Błędy aplikacji:
Zaznacz nie wylogowuj mnie przy logowaniu.
Dodatkowo wyczyść cache Origin (albo EA ap jeśli już na niej jesteś)
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Simy stoją bez ruchu.
Ten błąd może być spowodowany albo przez nieaktualne mody czy CC albo przez błąd w folderze gry.
1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Ścieżka do tego folderu w Win10
Kliknij ikonkę Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programów co się otworzą wybierz i kliknij > System > nastepnie wybierz: "Ten komputer" > dysk C > Użytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2.Nastepnie napraw grę jak opisano poniżej w zależności od tego na jakiej platformie jesteś
*EA ap Kolekcja - Na okładce The Sims4 kliknij 3 kropki I wybierz opcje "Napraw"
* Jednak jesli gre kupileś/kupiłaś na Steamie I uruchamiasz ją nadal ze Steamu naprawiasz ją na Steamie. Zaloguj się do Steam, wejdź do biblioteki gier, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry The Sims 4 i z menu wybierz "Właściwości" następnie kliknij na zakładkę "Pliki lokalne" i następnie na "Sprawdź spójność plików gry.."
*Jeśli nadal uzywasz Origin
Moja Biblioteka gier – prawym myszy na okładkę gry – opcja Napraw
3. Włącz grę aby utworzył się nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nową grę byle jakim simem i sprawdź czy nadal masz te błędy
4. Jeśli błąd znikł wyjdź z gry i usuń z nowo powstałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
5. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jeśli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
6. Jeśli miałaś jakieś mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Być może błąd ten wywołał jakiś nieaktualny mod czy CC . Będziesz na 100% potrzebowała ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
7.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jeśli miałaś jakieś obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mógł się zbugować.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 146 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problemy z wejściem na origin na sims 4

Hero (Retired)
@Marina0213

Błędy aplikacji:
Zaznacz nie wylogowuj mnie przy logowaniu.
Dodatkowo wyczyść cache Origin (albo EA ap jeśli już na niej jesteś)
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Simy stoją bez ruchu.
Ten błąd może być spowodowany albo przez nieaktualne mody czy CC albo przez błąd w folderze gry.
1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Ścieżka do tego folderu w Win10
Kliknij ikonkę Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programów co się otworzą wybierz i kliknij > System > nastepnie wybierz: "Ten komputer" > dysk C > Użytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2.Nastepnie napraw grę jak opisano poniżej w zależności od tego na jakiej platformie jesteś
*EA ap Kolekcja - Na okładce The Sims4 kliknij 3 kropki I wybierz opcje "Napraw"
* Jednak jesli gre kupileś/kupiłaś na Steamie I uruchamiasz ją nadal ze Steamu naprawiasz ją na Steamie. Zaloguj się do Steam, wejdź do biblioteki gier, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry The Sims 4 i z menu wybierz "Właściwości" następnie kliknij na zakładkę "Pliki lokalne" i następnie na "Sprawdź spójność plików gry.."
*Jeśli nadal uzywasz Origin
Moja Biblioteka gier – prawym myszy na okładkę gry – opcja Napraw
3. Włącz grę aby utworzył się nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nową grę byle jakim simem i sprawdź czy nadal masz te błędy
4. Jeśli błąd znikł wyjdź z gry i usuń z nowo powstałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
5. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jeśli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
6. Jeśli miałaś jakieś mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Być może błąd ten wywołał jakiś nieaktualny mod czy CC . Będziesz na 100% potrzebowała ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
7.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jeśli miałaś jakieś obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mógł się zbugować.

Wiadomość 2 z 3 (1 147 wyświetleń)

Dot.: problemy z wejściem na origin na sims 4

Community Manager

Hej @Marina0213 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (1 060 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem