problem z połączeniem kont na originie i kontaktem z ea

autor: twyla13wishes
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z połączeniem kont na originie i kontaktem z ea

★★★ Newbie

Hej wszystkim, 

od pięciu dni próbuje rozwiązać problem połączenia kont na Originie przy pomocy EA. Tylko że drugi dzień proszą mnie o kody, które im przesyłam, nic z tym nie robią a i na moje emaile nie odpisują (choć w mailu wyraźnie piszą że odpisać na maila). Pomijając że już w poniedziałek obiecywali mi że zajmą się tym właśnie w ten poniedziałek i dalej nic. Nie wiem czy oni wogóle mi pomogą, a muszę połączyć konta, gdyż przypadkowo zakupiłam zawartość dodatkową do The Sims nie na to konto na którym mam grę.

 

Okay, podsumowując - nie wiem dalej kiedy mi pomogą, wczoraj pisali o czacie na żywo lub kontaktcie telefonicznym - tylko że nigdzie tego nie podają. Nie odpisują mi na emaile i łaskawie (mimo że obiecują że odrazu się tym zajmą) odpisują mi po 24 godzinach. 

 

Nie oddadzą mi pieniędzy za zakupiony produkt, ani nie podadzą kodu bo rzekomo już go wykorzystałam. Czym? Logowaniem się na konto? Gdzie nie mam gry? 

 

Ktoś wie co mam zrobić? Jak to załatwić? 

Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Miłego dnia wszystkim <3

Wiadomość 1 z 3 (915 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: problem z połączeniem kont na originie i kontaktem z ea

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@twyla13wishe

 

Kod wygasa gdy zakupiony dodatek zostaje umieszczony na twoim koncie  - w twoim wypadku niestety na tym drugim koncie i nie ma opcji by dodano ten kod do innego konta. 

Jedynym rozwiazaniem jest połaczenie obu kont co nigdy nie bylo łatwe i szybkle bo trzeba to zatwierdzić w kontakcie z Centralą w USA - polskie biuro może to załatwić, ale na pewno nie szybko. .Uzbroj sie w cierpliwość i kontaktuj sie regularnie z biurem.  

Najskuteczniejszy jest kontakt telefoniczny w takiej skompilkowanej  sprawie jak połączenie kont
Telefon +48 22 397 08 40 - Biuro w Warszawie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (903 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: problem z połączeniem kont na originie i kontaktem z ea

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@twyla13wishe

 

Kod wygasa gdy zakupiony dodatek zostaje umieszczony na twoim koncie  - w twoim wypadku niestety na tym drugim koncie i nie ma opcji by dodano ten kod do innego konta. 

Jedynym rozwiazaniem jest połaczenie obu kont co nigdy nie bylo łatwe i szybkle bo trzeba to zatwierdzić w kontakcie z Centralą w USA - polskie biuro może to załatwić, ale na pewno nie szybko. .Uzbroj sie w cierpliwość i kontaktuj sie regularnie z biurem.  

Najskuteczniejszy jest kontakt telefoniczny w takiej skompilkowanej  sprawie jak połączenie kont
Telefon +48 22 397 08 40 - Biuro w Warszawie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

Wiadomość 2 z 3 (904 wyświetleń)

Dot.: problem z połączeniem kont na originie i kontaktem z ea

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @kreatora jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (792 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem