kupiłem grę na origin i teraz jej nie mam

autor: ImFine156
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

kupiłem grę na origin i teraz jej nie mam

★★★ Newbie

Kupiłem przez stronę o nazwie eneba fife 22 dostałem klucz na origin i ją miałem, po pare miesiącach chicałem zagram w fife 22, ale nie mam jej.

Wiadomość 1 z 3 (1 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: kupiłem grę na origin i teraz jej nie mam

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ImFine156  Witaj Standard smile

 

Przykro mi, sklepy takie jak Eneba itp. nie są autoryzowanymi sklepami do sprzedaży produktów EA, serwer licencyjny to wyłapał i deaktywował Klucz gry na Twoim koncie.

 

Jedynie musiałbyś skontaktować się z tym sklepem i złożyć odpowiednią reklamacje lub żądanie o zwrot kosztów. Support EA w takiej sytuacji nie będzie ci w stanie pomóc.

 

Wyjątkiem jest zakup cyfrowej wersji gry w autoryzowanych sklepach takich jak np. z oficjalnej strony EA za pomocą platformy Origin/EA app albo Steam.

 

Więcej informacji na ten temat oraz wykaz sklepów autoryzowanych do sprzedaży produktów EA znajdziesz tutaj - https://help.ea.com/pl/help/faq/where-to-buy-ea-games-v2/ 

 

Jest tam zaznaczone, że klucze gry które zostały zakupione w sklepach nieautoryzowanych będą deaktywowane po jakimś czasie.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (990 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kupiłem grę na origin i teraz jej nie mam

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ImFine156  Witaj Standard smile

 

Przykro mi, sklepy takie jak Eneba itp. nie są autoryzowanymi sklepami do sprzedaży produktów EA, serwer licencyjny to wyłapał i deaktywował Klucz gry na Twoim koncie.

 

Jedynie musiałbyś skontaktować się z tym sklepem i złożyć odpowiednią reklamacje lub żądanie o zwrot kosztów. Support EA w takiej sytuacji nie będzie ci w stanie pomóc.

 

Wyjątkiem jest zakup cyfrowej wersji gry w autoryzowanych sklepach takich jak np. z oficjalnej strony EA za pomocą platformy Origin/EA app albo Steam.

 

Więcej informacji na ten temat oraz wykaz sklepów autoryzowanych do sprzedaży produktów EA znajdziesz tutaj - https://help.ea.com/pl/help/faq/where-to-buy-ea-games-v2/ 

 

Jest tam zaznaczone, że klucze gry które zostały zakupione w sklepach nieautoryzowanych będą deaktywowane po jakimś czasie.

Wiadomość 2 z 3 (991 wyświetleń)

Dot.: kupiłem grę na origin i teraz jej nie mam

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @Narayen jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (978 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem