Sims 4 Problem z kodem

autor: uksmanta
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sims 4 Problem z kodem

[ Edytowane ]
★★ Newbie

hejo!

Mam problem nie mogę zalogować się na wcześniejsze konto na ORIGIN więc zrobiłam nowe... chciałam zgrać The Sims 4 (które miałam na wcześniejszym koncie) ale pokazuje że kod wykorzystany! Chciałabym w nie zagrać no ale nie mogę ! POMÓŻCIE!!!!!!!!!

 

(edit: zmiana tematu na bardziej przejrzysty dla innych)

Wiadomość 1 z 2 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ZMIEN

★★★ Pro

Witaj,

 

Kod zamieszczony na pudełku może zostać wykorzystany tylko raz i może być przypisany do jednego konta.

 

1.Spróbuj przypomnieć sobie e-mail na który założyłaś konto Origin. 

2.Uruchom program Origin.

3.Kliknij pod wielkim pomarańczowym przyciskiem "ZALOGUJ" opcję: "Nie pamiętasz hasła?"

4.Wpisz e-mail, potwierdź, że nie jesteś robotem > Wyślij

5.Sprawdź pocztę e-mail. Tam będziesz miała link, dzięki któremu będziesz mogła zmienić swoje hasło. 

 

Jeżeli nie dasz rady to zostaje Ci tylko to...

 

Zgłoś się do Centrum Pomocy. Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

PS Ważne, abyś pamiętała swój e-mail.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (881 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ZMIEN

★★★ Pro

Witaj,

 

Kod zamieszczony na pudełku może zostać wykorzystany tylko raz i może być przypisany do jednego konta.

 

1.Spróbuj przypomnieć sobie e-mail na który założyłaś konto Origin. 

2.Uruchom program Origin.

3.Kliknij pod wielkim pomarańczowym przyciskiem "ZALOGUJ" opcję: "Nie pamiętasz hasła?"

4.Wpisz e-mail, potwierdź, że nie jesteś robotem > Wyślij

5.Sprawdź pocztę e-mail. Tam będziesz miała link, dzięki któremu będziesz mogła zmienić swoje hasło. 

 

Jeżeli nie dasz rady to zostaje Ci tylko to...

 

Zgłoś się do Centrum Pomocy. Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

PS Ważne, abyś pamiętała swój e-mail.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

 

Wiadomość 2 z 2 (882 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem