SIMS4 - nie można grać, kod wykorzystany

autor: magnolia134
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SIMS4 - nie można grać, kod wykorzystany

★★★ Newbie

Kupiłam Sims4 + dodatek Psy i koty. Po pewnym czasie gra przestała działać. Wpisywałam ponownie kod produktu, ale pojawiła się informacja, że kod jest wykorzystany. Kupiłam drugą grę Sims4 + dodatek zostań gwiazdą. Po pewnym czasie znowu przestała działać, problem jest ten sam. Wpisuję kod produktu i jest informacja, że został wykorzystany. Co powinnam zrobić, bo nie będę kupować nowej gry ;-(

Wiadomość 1 z 3 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SIMS4 - nie można grać, kod wykorzystany

Community Manager

Jeśli dodatki zostały zamówione w sklepie EA/ Origin, sprawdź proszę czy widzisz je wszystkie na swoim koncie w historii transakcji.

 

Możliwe jest, że posiadasz co najmniej 2 konta i dlatego nie widzisz wszystkich swoich gier. 

 

Warto będzie skontaktować się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli sprawdzić co dokładnie się dzieje.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (445 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: SIMS4 - nie można grać, kod wykorzystany

Witaj 

 

Po pierwsze sprawd czy logujesz się na właściwie konto. Każdy kod przypisany jest jednorazowo tylko do jednego konta.

Wiadomość 2 z 3 (456 wyświetleń)

Dot.: SIMS4 - nie można grać, kod wykorzystany

Community Manager

Jeśli dodatki zostały zamówione w sklepie EA/ Origin, sprawdź proszę czy widzisz je wszystkie na swoim koncie w historii transakcji.

 

Możliwe jest, że posiadasz co najmniej 2 konta i dlatego nie widzisz wszystkich swoich gier. 

 

Warto będzie skontaktować się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli sprawdzić co dokładnie się dzieje.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (446 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem