Problem z włączeniem gry

autor: AgaJestemXD
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z włączeniem gry

★ Novice

Witam. Mam problem z włączeniem The Sims 4 na komputerze, po uruchomieniu gry pojawia się błąd [135dec40:90f690cf:00000075:495f32a0]. Próbowałam grę odinstalować, ale nie da się. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (941 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z włączeniem gry

Hero (Retired)
@AgaJestemXD

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Sciezka do tego folderu w Win10
Kliknij ikonkę Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programów co sie otworzą wybierz i kliknij > System > nastepnie wybierz: "Ten komputer" > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre jak opisano ponizej
Moja Biblioteka Gier / Na okladce The Sims4 kliknij 3 kropki I wybierz opcje "Weryfikuj pliki gry"
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i jesli ci sie to uda to utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. ByC moze blad ten wywolal jakis nieaktualny mod czy CC . Bedziesz prawdopodobnie potrzebowala ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (787 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem z włączeniem gry

Hero (Retired)
@AgaJestemXD

Najpierw spróbuj naprawić grę jak opisano ponizej w sposób, który zalezy od tego na jakiej platformie na dzis jesteś
*Origin
Idź na Origin- Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Napraw. Musisz poczekać aż ta aplikacja sprawdzi wszytkie dodatki jakie posiadasz.
* Steam
Jednak jesli gre kupileś/kupiłaś na Steamie I uruchamiasz ją nadal ze Steamu naprawiasz ją na Steamie. Zaloguj się do Steam, wejdź do biblioteki gier, następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry The Sims 4 i z menu wybierz "Właściwości" następnie kliknij na zakładkę "Pliki lokalne" i następnie na "Sprawdź spójność plików gry.." )
*EA AP
Moja Biblioteka Gier / Na okladce The Sims4 kliknij 3 kropki I wybierz opcje "Weryfikuj pliki gry

Jeśli ta opcja nie będzie dostępna lub pomimo kliknięcia w nią nie będzie działać podaj jakiego programu antywirusowego z netu używasz (jeśli taki program masz)
Wiadomość 2 z 7 (924 wyświetleń)

Re: Problem z włączeniem gry

★ Novice

Korzystam z platformy Origin i opcja napraw nie działa, próbowałam wiele razy. Nie używam programu antywirusowego.

Wiadomość 3 z 7 (898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z włączeniem gry

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@AgaJestemXD

Na jakiej platformie jesteś?  Wciąż na Origin, czy zmieniłaś ją na EA ap?
Czy uzywasz modów w grze?

Ja poczekam na odpowiedź, a ty w miedzy czasie wyłącz na chwile dla testu Windows Defendera, aby sprawdzić, czy to nie on przypadkiem nie zablokował ci tej naprawy gry. Jeśli po wyłączeniu tej zapory sieciowej Windowsa opcja naprawy będzie działać, to daj znać aby poznać ścieżkę do plików które musisz dodać w Defenderze do wyjątków.

I natychmiast włącz Defendera z powrotem, bo nie mozesz pozostawiać komputera bez ochrony!.
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028544/windows-10-turn-microsoft-defender-firewall-on-or-o...

Wiadomość 4 z 7 (892 wyświetleń)

Re: Problem z włączeniem gry

[ Edytowane ]
★ Novice

Zmieniłam na EA app, ale wcześniej na Origin też miałam taki sam problem. Używałam mody, ale je usunęłam. Jeśli chodzi o Windows Defender niestety nie pomogło. Dodam jeszcze, że w ustawieniach komputera nie ma gry zainstalowanej, natomiast wgl EA app i Origin jest.

Wiadomość 5 z 7 (824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z włączeniem gry

Hero (Retired)
@AgaJestemXD

1. Przenieś / wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Sciezka do tego folderu w Win10
Kliknij ikonkę Windowsa w lewym rogu ekranu z listy programów co sie otworzą wybierz i kliknij > System > nastepnie wybierz: "Ten komputer" > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre jak opisano ponizej
Moja Biblioteka Gier / Na okladce The Sims4 kliknij 3 kropki I wybierz opcje "Weryfikuj pliki gry"
3. Sprobuj wlaczyć teraz gre i jesli ci sie to uda to utworzy sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
4. Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu bez problemu.
5. Jesli bład znikl wyjdź z gry i usuń z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swój stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. ByC moze blad ten wywolal jakis nieaktualny mod czy CC . Bedziesz prawdopodobnie potrzebowala ich nowych wersji już dostosowanych to ostatnich aktualizacji. .
8.Włącz grę i sprawdź czy bład zniknął .w starym sejfie. Jednak jesli miales jakies obiekty CC w domach ( meble itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.
Wiadomość 6 z 7 (788 wyświetleń)

Re: Problem z włączeniem gry

Community Manager

Hej @AgaJestemXD 

 

Daj nam znać czy udało Ci się uporać z problemem. 

Wiadomość 7 z 7 (649 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem