Dot.: Osiągnięcia Origin - Dead Space 3 - Problem z zdobyciem ostatniego osiągni

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Osiągnięcia Origin - Dead Space 3 - Problem z zdobyciem ostatniego osiągnięcia

★★★ Pro

Witam,

 

Jakiś czas temu mojemu znajomemu (5eba_GD) udało się zdobyć wszystkie możliwe osiągnięcia gry Dead Space 3. Problem stanowi jedno z nich. Nazwa: "Brave New World - Obtain all Achievements". Po opisie możemy wywnioskować, że osiągnięcie powinno automatycznie odblokować się w momencie zdobycia przedostatniego osiągnięcia gry. W czym może tkwić problem i dlaczego dodawać osiągnięcia za "0" punktów? Takie osiągnięcie powinno być warte przynajmniej 80, jeżeli nie 100 punktów! Ktoś ma podobny problem? Dead Space 3 i Mass Effect 3 były pierwszymi grami na rynku z dostępem do osiągnięć Origin, ale ta druga pozycja jest już dawno przeze mnie wymaksowana. 

 

PS Podziwiam go (5eba_GD) ma już ponad 20000 tys. punktów i odchodzi mi jużcoraz bardziej w statystykach hehe

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 1 z 3 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Osiągnięcia Origin - Dead Space 3 - Problem z zdobyciem ostatniego osiągni

Community Manager (retired)

Cześć @1Guma

 

Wybacz, że tak długo kazałam Ci czekać na odpowiedź w tym temacie, jednak chciałam upewnić się czy poinformowałam wszystkie odpowiednie osoby o tym problemie. Od razu muszę uprzedzić, że znalazłam zgłoszenia dotyczące zbuggowanego osiągnięcia Brave New World sięgające jeszcze 2013 roku na naszym anglojęzycznym forum. Niestety do tej pory problem nie został rozwiązany, bo według naszych informacji dotyczy jedynie marginalnej liczby użytkowników (podejrzewam, że zwyczajnie niewiele osób pokusiło się na wymaksowanie gry Dead Space 3).

 

Dlatego na ten moment niestety mogę jedynie zapewnić, że odpowiedni zespół został poinformowany o problemie, jednak nie nastawiałabym się na jego szybkie rozwiązanie Frown

 

Natomiast jeśli chodzi o ilość punktów Origin przyznawaną za poszczególne osiągnięcia - jest to ustalane właściwie na ostatnią chwilę przed udostępnieniem osiągnięć na platformie. Też nie udało mi się znaleźć odpowiedzi dlaczego dane achievementy są warte więcej punktów, a inne mniej. Zasugerowałam jednak, że ktoś powinien ocenić czy stopień trudności osiągnięcia jest adekwatny do przewidzianej nagrody.

 

Pozdrawiam!

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (576 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Osiągnięcia Origin - Dead Space 3 - Problem z zdobyciem ostatniego osiągni

Community Manager (retired)

Cześć @1Guma

 

Wybacz, że tak długo kazałam Ci czekać na odpowiedź w tym temacie, jednak chciałam upewnić się czy poinformowałam wszystkie odpowiednie osoby o tym problemie. Od razu muszę uprzedzić, że znalazłam zgłoszenia dotyczące zbuggowanego osiągnięcia Brave New World sięgające jeszcze 2013 roku na naszym anglojęzycznym forum. Niestety do tej pory problem nie został rozwiązany, bo według naszych informacji dotyczy jedynie marginalnej liczby użytkowników (podejrzewam, że zwyczajnie niewiele osób pokusiło się na wymaksowanie gry Dead Space 3).

 

Dlatego na ten moment niestety mogę jedynie zapewnić, że odpowiedni zespół został poinformowany o problemie, jednak nie nastawiałabym się na jego szybkie rozwiązanie Frown

 

Natomiast jeśli chodzi o ilość punktów Origin przyznawaną za poszczególne osiągnięcia - jest to ustalane właściwie na ostatnią chwilę przed udostępnieniem osiągnięć na platformie. Też nie udało mi się znaleźć odpowiedzi dlaczego dane achievementy są warte więcej punktów, a inne mniej. Zasugerowałam jednak, że ktoś powinien ocenić czy stopień trudności osiągnięcia jest adekwatny do przewidzianej nagrody.

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 3 (577 wyświetleń)

Dot.: Osiągnięcia Origin - Dead Space 3 - Problem z zdobyciem ostatniego osiągni

★★★ Pro

Mam nadzieję, że do czasu narodzin Komandora Sheparda problem zostanie naprawiony hehe

 

@EA_Ataashi pozwolisz, że opowiem Ci o pewnej sytuacji dotyczącej osiągnięcia gry FIFA 15 "FAN - rozegraj mecz w trybie Match Day Live". Jak wiadomo EA wyłącza niektóre swoje usługi (ma do tego prawo, nowe produkcje wymagają codziennej aktualizacji/kontroli) i czas przyszedł na opcję "Match Day Live" w grze FIFA15. Zagraniczna pomoc techniczna nie potrafiła mi pomóc. Rozmawiałem na czacie. 

 

Wiesz jak zdobyłem to osiągnięcie? Zmieniłem czas kalendarzu w Windowsie na 2014 rok i mogłem rozegrać to spotkanie. Pomoc techniczna mi nie pomogła. Otrzymałem tylko wiadomość, pozwolisz, że  zacytuję: "Dziękujemy Panu za tę informację, w przyszłości będziemy musieli zastanowić się nad tym". Chodziło im zapewne o to, że niektóre osiągnięcia będą miały termin "przydatności". Brak oficjalnego stanowiska w tej sprawie troszkę boli. 

 

PS Czasem żałuję, że nie dane mi będzie poznać twórcy funkcji "osiągnięcia Origin". Nie wspominałbym o tym, ale państwa firma pisała już o tym , że będzie pragnęła rozwijać tę funkcję, a obecnie zatrzymaliśmy się w martwym punkcie. A szkoda, bo potencjał jest ogromny! Wiem, że Polski oddział nie ma na to wpływu,ale może czas najwyższy przejąć pałeczkę ? hehe 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 3 z 3 (480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem