Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

autor: Mrdamiax_orginal
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie

NIe Działa ! Frown

Wiadomość 11 z 21 (1 404 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Novice
Wiadomość 12 z 21 (1 346 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★ Novice
@Sigarr79 Bardzo dziękuję! Próbowałem coś znaleźć 2 dni
Wiadomość 13 z 21 (1 308 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie
@EA_Kuba Dzięki, pomogło Standard smile
Wiadomość 14 z 21 (1 219 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie
@Sigarr79 dzięki długo szukałem i żaden artykuł do tej pory nie był pomocny
Wiadomość 15 z 21 (1 010 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

[ Edytowane ]
★★ Novice

Ila ja czasu straciłam na szukanie czegokolwiek, co by mi mogło. Kombinowałam z tyloma rzeczami, że nawet nie jestem w stanie ich zliczyć i dopiero ten sposób mi pomógł. Dziękuje bardzo @danuta720 ! ♥

Wiadomość 16 z 21 (996 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie

U mnie pomogło wyłączenie wszystkich usług od Origina poprzez "msconfig".

Nawet bez ponownego uruchamiania. I nagle po miesiącu męczenie się i pobierania aktualizacji w trybie awaryjnym windowsa (bo w tedy też da się to ominąć) poszło od kopa :D

Chciałbym podziękować bardzo użytkownikowi, który opisał tyle rozwiązań problemu i w końcu mogę nacieszyć się produkcjami, za które zapłaciłem sporo pieniędzy!

Dzięki Ziomek ! :D Standard smile 

 

Wiadomość 17 z 21 (809 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie
@HardkorPdf u mnie to pomogło, dzięki wielkie
Wiadomość 18 z 21 (781 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie

Dzięki za pomocLarge smile

Wiadomość 19 z 21 (594 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★ Novice

Nie działa Angry

Wiadomość 20 z 21 (291 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem