Dot.: Origin - Nieaktualizująca się strona główna

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin - Nieaktualizująca się strona główna

★★★ Pro

Witam,

 

Od kilku miesięcy mam problem z "stroną główną" programu Origin. Posiadam najnowszą wersję programu. Kupowałem już wiele gier od najnowszego Need for Speed-a po Wiedźmina pierwszego i nic się tam nie zmienia. (Jak pojawiła się nowa wersja programu Orign wszystko było w porządku, po zakupie przedpremierowej wersji gry FIFA17 zawsze uruchamiając program miałem ją w głównym kafelku.) Gdy kiedyś chciałem sprawdzić ile będzie zajmowała miejsca na dysku gra The Sims 4 (wersja próbna) wszystko tak jakby zatrzymało się w miejscu i od tamtej pory nie znika mi z głównego kafelka (To ten duży prostokąt na początku strony). Pobrałem dzisiaj grę The Sims 4 (wersja próbna) i zobaczymy czy po upływie 48 godzin ta pozycja sama zniknie i pojawi się coś nowego. 

 

Druga sprawa. Dlaczego jak to jest w przypadku angielskiej i niemieckiej wersji programu Origin ogólne aktualności są tak bardzo okrojone? Możemy spodziewać się w przyszłości większego zasobu informacji w tym polu? 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 1 z 3 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin - Nieaktualizująca się strona główna

Community Manager (retired)

Cześć @1Guma

 

Czyli, o ile dobrze zrozumiałam Twoją wiadomość, masz problem tylko ze stroną główną w Originie? Jak pewnie zauważyłeś, zwykle pojawia się tam kilka opcji, np. "Kontynuuj w przerwanym miejscu' - aby szybko wrócić do ostatniej uruchomionej gry, spersonalizowane propozycje innych naszych produkcji, których jeszcze nie posiadasz, a mogłyby Ci się spodobać lub też informacje o naszych najnowszych promocjach. Jednak Ty tylko widzisz obrazek z Simsami na samej górze, zgadza się? Czy instalacja wersji próbnej pomogła? Zauważyłeś jakieś zmiany? Może wyczyszczenie pamięci podręcznej wymusi odświeżenie danych?

 

Natomiast jeśli chodzi o ogólne aktualności na stronie głównej - właśnie zrobiłam małe porównanie między angielską a polską wersją aplikacji i widzę że w naszej rodzimej wersji brakuje zakładek Game events and updates oraz Around the web. Wydaje mi się, że te dwie zakładki nie zostały uwzględnione w naszej wersji, gdyż ukazywana tam zawartość w zdecydowanej większości dostępna jest jedynie w języku angielskim, ale upewnię się czy na pewno wszystko jest w porządku. Dzięki za zwrócenie na to mojej uwagi Standard smile

 

 

Wiadomość 2 z 3 (596 wyświetleń)

Dot.: Origin - Nieaktualizująca się strona główna

★★★ Pro

Dzień dobry @EA_Ataashi 

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale w dni pracujące ciężko u mnie z czasem. Wracając do tematu. Usunięcie pamięci podręcznej nie pomogło (robiłem to 2 razy). Instalacja wersji próbnej gry The Sims 4 również nie (teraz wyświetla mi się w głównym kaflu taki napis: Kontynuuj w przerwanym miejscu.  Jeśli kupisz pełną grę, zachowasz swoje postępy). Mało tego zrobiłem wywiad wśród moich znajomych i Oni też mają podobny problem. U jednego z moich znajomych wyświetla się na tym głównym prostokącie wersja próbna gry "Titanfall 1" choć nigdy w nią nie grał. Problem tkwi w samym programie Origin. Widocznie akurat ta informacja znajduje się bezpośrednio na serwerach EA. Wiem, że Pani jako Polski support nic w tej kwestii nie zdziała, ale proszę...może kontakt z współpracownikami z angielskiej części forum spowoduj, że kolejna łatka programu Origin naprawi ten błąd. To bardzo psuje imersję. Gdy grasz w nowo kupioną grę, a i tak wyświetla Ci się wielki prostokąt z grą z którą wcześniej nie miałeś do czynienia tylko chciałeś sprawdzić ile będzie zajmowała miejsca na dysku (dlatego też zainstalowałem  ją, co i tak nic nie zmieniło). Oczywiście zrozumiem jeżeli nie ma Pani możliwości skontaktowania się bezpośrednio z technikami, ale proszę o zgłoszenie tej sprawy. 

 

Muszę zaznaczyć, że po zakupie przedpremierowo gry FIFA 17 wszystko było jeszcze OK. Zawsze jak powracałem witał mnie wielki napis zachęcający do kontynuacji swojej piłkarskiej przygody. Obecnie po zakupie nowej gry zmienia się treść przedstawiana w kafelku na samej górze, ale po kilku godzinach znowu powracają Simsy...Normalnie Wampiry, wysysają ze  mnie całą energię hehe

 

PS Co do aktualności Origin. Wydaje mi się, że wstawienie kafli z angielskich forów nikomu by nie zaszkodziło. Ten język jest przecież bardzo popularny. PS Istnieje przecież fanpage Origin Polska? Oni dość często dodają newsy o grze w Battlefielda 1 czy eventów sportowych. Zobaczenie bezpośrednio takich informacji przez program mogłoby tylko zwiększyć państwu potencjalnych odbiorców.  

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 3 z 3 (588 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem